SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety na treningach

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ostatnio na treningu doszło do zabawnej (według mnie ) sytuacji. ćwiczymy sobie przewroty, ale jedynej dziewczynie na macie nie chciały jakoś wychodzić. babka abolutnie początkujaca pod tym względem.
wiec trener zajął się nią na skraju maty, cierpliwie pokazuje co z czym. a my mielismy sie turlać w tym czasie na zdrowie.
no iak jakos wyszło,ze jeden w drugiego przestalismy się turlac i zaczynamy się gapić - wszyscy naraz, bez żadnego porozumiewania się wzrokiem - na naszą bidulę.
a ona z łzamiw oczach: no co się gapicie, cwiczcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Nie no, agatdevil, przecież: pkt.1: kobiety zawsze mają rację... A jak jej nie mają- patrz pkt.1 ;) Ale trzeba przyznać, że na tym forum spotyka się głównie gentelmanów- a bałam się, że trafię na napakowanych tępaków, którym testosteron rzucił się na mózg- zresztą, co do mojej obecnej grupy treningowej tak samo pozytywnie się "rozczarowałam" ;)Muszę przyznać, że jeśli chodzi o trening, z facetami można o wiele lepiej współpracować, potrafią działać w grupie, a nawet dostrzeć we mnie kobietę, po upadku za rączkę potrzymać, a poza treningami zawsze jest to silne, męskie ramię żeby się wypłakać ;)... No i napatrzyć się można do woli, okazy zdrowia ;) Krótko mówiąc- dobrze że jesteście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
bo nie trafiłas na pakerów i chamów. tylko sportową elitę narodu. tu sie nie wali koksu, tu się myśli i czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
A policjantki to co?.Przecież potrafią obezwładnić faceta i przywalić mu o ile trzeba i wcale nikt ich nie posądza o słabość!

Policjantka do obrony ma:

a)spluwę
b)gaz
c)pałkę typu tonfa(w rękach specjalisty-mordercza broń)
d)może paralizator (?)
e)kolegów z patrolu
f)krótkofalówkę przez którę wezwie jeszcze wiecej kolegów

Policjantka nie bedzie sie naparzać z podejrzanym na gołe ręce-po pierwsze-ma lepsze środki(wymienione wyżej), po drugie-za duże ryzyko. Tylko idiota walczy gołymi rękami-mając po ręką broń-a już zwłaszcza tak wszechstronną jak tonfa(nie wspominając o klamce...).

Nie mówię, że nie zdarzają się sytuacje, gdy pani policjant nagle musi golymi rekami walczyć o życie-ale podejrzewam, że to dość rzadkie.

Pomijając już kwestię, że miałem okazję poznać kilku policjantów trenujących sztuki walki-ich opinia była dość jasna-przy obecnych kryteriach naboru i programie szkolenia policjant gołymi rękami walczyć zasadniczo nie umie. Skoro zaś mówią to silni, wysportowani faceci, to co ma powiedzieć drobna dziewczyna świeżo po szkole policyjnej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72
Dobrze Aikido-przyznaje Tobie racie- Twoje argumenty przemówiły do Mnie!
A to duży + dla Ciebie,bo rzadko komu udaje się ta sztuka.

chyle czoła!

zycie jest jak psychodylliczny rap.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
to już cenna cecha Caviora - umie swymi elaboratami jesli nie zachecić do swojego zdania, to zniechecić cie do wyrażenia twojego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Do sejmu z takimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Cavior, nie słuchaj go. wróźe ci nobla z fizy lub czegokolwiek. tylko opisz swoje doświadczenia w swoim dobrym stylu: wystarczająco dokładnie i obszernie, prztaczaj cytaty, statystyki, relacje swiadków itp, to dostaniesz nobla za udowodnienie, ze ziemia jest płaska i słonce sie wokół niej kręci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Cavior by KO 1 rd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566


Powiedzmy, że potraktuję Wasze wypowiedzi jako dowód uznania



Zmieniony przez - Cavior w dniu 2006-04-04 23:03:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bjj, kb, mt w łodzi?

Następny temat

Znamy przeciwnika Fedora

WHEY premium