SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety na treningach

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 137
Twoj nick, post i poziom pasuje do Twojego awatara ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
-Stawian-: pomysł nie głupi .

Ale ten filmik jest z***any. Jak ktoś tego nie widzi, nawet trenujący te czary-mary, że takie techniki nie mogą być skuteczne w starcu ze średnim zawodnikiem boksu, mt czy bjj, to chyba jest kretynem. Rozumiem, że można coś trenować, żeby się poruszać a nie siedzieć przed tv, ale nie wciskajcie ludziom, że to jest skuteczne w walce.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1231
Zgadzam sie z "Tomasz69" Dla mnie to sa bajki. Wogule powinien byc ban za takie filmiki. To jak bym napisal że Papiez bedzie walczył w Pride........ Chyba troche mało wiarygodne co?? Przeciez na tym filmiku dokladnie widac ze "przeciwnik" który "atakuje" jest zupelnie pasywny ciosy wyprowadza gdzies obok wogule nie przykladajac sie do nich a Ta dziewczyna oklepuje go jakby mnie tak ktos klepnal po brzuszku to bym chyba sie zwinal ale ze smiechu. Dowód mam kolege który trenuje rok KB i w przeciagu 20 sek znokautowal moje drugiego kolege ktory Capoeire trenuje od 5 lat i jest ciut wiekszy. A to z tego filmiku jeszcze bardziej smierdzi lipą.......Tomasz69 kiedy na Tance idziemy?? Proponuje tance klasyczne

Kto nie próbuje, nie wygraywa....

"...Czasem zeby pójść do przodu trzeba zrobic krok do tyłu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Ja bym zatańczył z Edytą Herbuś .

Już nie spamuje .

Zmieniony przez - Tomasz69 w dniu 2006-09-21 17:00:55

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 137
Kochani macie racje! Pewnie - instruktorka powinna na pokazach spuscic w******l swoim uczniom. Bez zlamanego zebra nie ma dobrego pokazu.

Dlaczego na zawodach bokserskich trzymajac garde zblizoną do WT sedzia po paru sekundach uzna faul? hmm...

musze przyznac ze jeden z Panow ma jednak jaja - zeby zlozyc samokrytyke i wyzwac sie od idioty trzeba miec sporo odwagi.

Pozdrawiam i nie martwcie sie - kazdy ma prawo do błędów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Twoj nick, post i poziom pasuje do Twojego awatara - Sihing nie wiem o co ci chodzi? Mozesz jasniej? Bo nie widze powodu, dla ktorego piszesz takie rzeczy. Moge wiedziec jakie masz doswiadczenie w SW? Dzieki temu latwiej bedzie nam sie prowadzilo dyskusje/polemike. Ewentualnie wypelnij profil. Btw Jaki przyswiecal cel publikacji tego filmiku? Po tonie twoich wypowiedzi odnosze wrazenie, ze masz nikle pojecie o realnej walce.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-09-21 19:20:29

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 137
na tyle duze by miec grupke uczniow bez rotacji ;)

napisales oczywistosc, ktora nic nie wniosla - przeciez wiadomo ze to sa pokazy a nie napierdzielanka, wiec jak tu przeciwnik mialby bardziej oporowac ? :> a nieoporujacy mi sie troche kojarzy zle troche - ze zbytnim podkladaniem sie. techniki kiepsko wychodza kiedy partner nie wchodzi "na serio" i kiepsko sie je cwiczy.

mysle ze jest sporo osob ktore chetnie obejrzy taki filmik, oczywiscie zapewne masz pod reka kilka dobrych filmikow z realna walka kobiet ktore wniosa cos do dyskusji i czekasz az ktos o nie zapyta? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 137
nie wiem czy widzisz - temat jest "kobiety na treningach". simei Kovacs jest fachura jakich mało. Jak ktos twierdzi inaczej niestety poglad musi zweryfikowac w Budapeszcie ;)

Co rozumiesz przez "pojecie o realnej walce" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1231
Ty chłopaczku.....Słuchaj wydaje mi sie ze jestes jakims leszczem ktory trenuje pol roku to swoje wungshi czy inne czary mary i jeszcze porzadnie wpier.dol nie dostales wiec sie nie wypowiadaj. Bo ja np. przez realną walke rozumiem walke na ulicy nie ma nic bardzie realnego niz walka na ulicy ale nei bede ci tego tlumaczyl bo pewnie nigdy nie byles w takiej sytuacji. Bo ja np. byłem wiele razy i powiem ci z pelną odpowiedzialnoscia ze ten styl by nie zdal egzaminu...........

Pozdrawiam

Kto nie próbuje, nie wygraywa....

"...Czasem zeby pójść do przodu trzeba zrobic krok do tyłu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
m**** tez prowadzi szkole hmmm... SW... Gdybys przesledzil ten temat od poczatku to mialbys mozliwosc zapoznania sie z moimi wypowiedziami odnosnie meritum. A pod pojeciem realnej walki uwazam (ogolnie) sytuacje, w ktorej nalezy bronic swojego zdrowia/zycia, w ktorej wystepuja nieodlacznie elementy silnego stresu, adrenaliny, i gdy jedyna rzecza, ktora dochodzi do glosu jest instynkt samozachowawczy, i gdy przeciwnik stara sie w kazdy mozliwy sposob nas zdominowac, a jego zachowanie jest nieprzewidywalne.

Btw takich filikow w internecie jest na kopy. Ten nie wyroznia sie niczym szczegolnym.

I mam prosbe aby nie pisac postow jeden pod drugim. Jest mozliwa edycja ostatniego postu i prosze z niej korzystac.

Prosze zachowac kulture wypowiedzi bo bede kasowal posty. (bana tez mozna wylapac)

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-09-21 20:14:31

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bjj, kb, mt w łodzi?

Następny temat

Znamy przeciwnika Fedora

WHEY premium