SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no ja niestety w tym roku musialem sie obyc bez urlopu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Wróciłem z Austrii już do domu . Plecy prawie całkiem zdrowy i akumulatory na prawdę podładowane :)
od poniedziałku wchodzimy na wysokie obroty ;) Planuje wyjść w maju na akademickich mistrzostwach Polski ale będę musiał się zastanowić czy to nie pokrzyżuje planów w drodze do finału Mistrzostw Polski Juniorów i będzie trzeba to dobrze przemyśleć .

daje sobie jeszcze do końca tygodnia czas na ogarnięcie zaległych spraw związanych z pracą i szkołą a potem ostro trenujemy :)
Poniżej podrzucam kilka fotek z wyjazdu :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
chyba na wyjezdzie w silce tez niczego nie brakowalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Rzeczywiście Tomek siłownia w austrii była bardzo dobrze wyposażona po za wyjątkiem hantli , bo miały plastikową otoczkę . Reszta na wysokim poziomie :)

Ten weekend był dla mnie ostatnim luźniejszym okresem . Od poniedziałku zaczyna się u mnie już porządny trening i dieta trzymana . Dzisiaj jeszcze ostatnie zakupy jezeli chodzi o prozdrowotne , i jedzenie oraz przyprawy .

Czwartek / sobota zrobiłem 2 treningi z poprzedniego planu . Plecy oraz barki . W tym sezonie masowym chcę poprawić jak najbardziej szerokość pleców i obręczy barkowej . Liczę że dzięki ustawieniu priorytetu na te partie uda mi się uzyskać wyraźną "V"

Dieta będzie u mnie taka jak zawsze , nie będę kombinować z jakimiś nowinkami itp . Zbilansowana dieta i stopniowe dokłądanie kcal , duża dawka ww okołotreningowo potem coraz mniej .Posiłki oddalone od treningu bez węgli prawdopodobnie :)

Suplementacja będzie wylglądała podobnie ,
Carbo pur po treningu
Whey c6 według braków
Magnesium ciritate przed snem
black devil przed snem

Do tego okołotreningowo
tri creatine malate
arginina powder

także jutro zaczynamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wejdz na poprzednia strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Dokładnie , na poprzedniej stronie są aktualne foty .
Wczoraj pisałem że dzisiaj zaczynamy ostro trenować no i pech chciał że się czymś zatrułem . może z godzine od napisania posta zaczęła się temperatura i wymioty . typowa jednodniówka , dzisiaj jest już okej ale trening bez sensu bo jedzenie ciężko wchodzi a w planach były nogi . Trening zrobię poprostu jutro a dzisiaj zajmę się całą otoczką :) Trochę porozciągam , zroluje się i podjem oraz nawodnie bo wczorajszy dzień to była porażka :(
W
Wspominki z Sopotu :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Nie wiem jak mogłem przeoczyc te foty strone wcześniej Zdrowiej i ciśnij dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Siema wszystkim , niestety infekcja tryzma i zatok to ja prawie nie mam , straszny brak siły . Wczoraj próbowałem walczyć na treningu ale niestety wyszło słabo . Dzisiaj odpuściłem i kuruje się w domu .
Był plan wejść na obroty i się posypałem . Niestety nie do końca wiem co zrobić i stąd moje pytanie skierowane do Ciebie Tomek : Imprezą docelową dla mnie są MPJ w przyszłym roku ale chciałem wystartować na akademickich w maju także , Czy może lepiej odpuścić AMP i budować mięcha ile się da Przed MPJ ? Jakie masz zdanie na ten temat ?

Dieta
apetyt pomału wraca
1.4 jaja + jogurt grecki (biedronka 2 x białka więcej)
2.125 g ryżu + 150g kurczaka + warzywa + 10g oliwy
3. jak wyżej
4.2 bułki + 200g mielonego + warzywa
+ odżywka białkowa gdzieś pomiędzy

SUPLEMENTACJA
whey c6 jak w diecie
carbo pur 75-125 g po treningu trzymane
black devil 8 kaps przed snem
magnesium ciritate do snu

zdjęcie z przypinki wczoraj ze znajomym , nei najgorzej ale musi być lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
pewnie nieraz bedziesz wracal myslalmi do sopotu bo wkoncu to perwszy start
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI TEC Trening Pleców, Dwugłowego i Suplementacja

Następny temat

Dziennik a'la rutkow czyli jeszcze większa motywacja, aktualne foty str 415

WHEY premium