SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
opłaci się, będzie gitara:), widać ogrom włożonej pracy, tym bardziej jak się zajrzy na pierwszą stronę tego tematu a na fotki teraz.. inna osoba


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-05-27 07:22:19

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
widzialem liste zgloszonych szkoda ze w twojej kategorii malo zawodnikow w niej jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
No niestety, bardzo mało zawodników jest w kulturystyce a co dopiero w +85 .
Miejmy nadzieje że będzie mi dane walczyć w open.

Dzisiaj ładowanie. zjadłem już 4 posiłki składające się z : 120 g indyka + 3 wafle ryżowe + 1 banan +25 g masła orzechowego ,
widać lekkie zmiany teraz będę stopniowo podbijał ww i myślę że jutro nawet jakimś lekkim syfem jeszcze podładuję :)
Wodę ładnie wciąga . Nie piję juiż od 14. teraz odpoczywam potem kąpiel piling i pierwsza warstwa bronzera :P

Trzymajcie kciuki :)
jutro na 10 śmigam na weryfikację :P




















Zmieniony przez - marylinnn w dniu 2016-05-27 18:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
w takim razie do zobaczenia jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Reprezentuj dobrze hi-teca forma marzenie i 4 lata mlodszy...

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
mega forma , zazdroszczę Ci !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Miałem trochę przerwy od forum, patrze na zdjęcie porównawcze i nie wieże, ze to ten sam marylinnn, gratulacje dla ciebie za determinacje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
BRAWO! :) first place.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Dzięki chłopaki za wsparcie w sprawię :)
Nigdy bym nie pomyślał że kulturystyka będzie sportem i drogą życia jaką obiorę a dzięki forum internetowego uzyskam wsparcie tylu osób :)
To właśnie w tych ostatnich dniach wasze pozytywne komentarze dały największego kopa!

Jeżeli chodzi o zawody i start w UMP , to mogę być zadowolony z miejsca które zająłem ponieważ wygrałęm swoją kategorię i byłem drugi w kat. open zaraz za bardzo dobrym zawodnikiem Tomkiem Gizą.
Jeżeli chodzi o moją formę , to wiem że jeszcze jest wiele do zrobienia zwłaszcza jeżeli chodzi o te ostatnie dni (łądowanie,odwodnienie) ponieważ znowu nie wykorzystałem maksymalnego potencjału zrobionej formy. Nie byłem tak wysuszony i pękaty jakbym tego chciał . Faktem jest że po raz kolejny odwodnienie u mnie opierało się na herbacie z pokrzywy bez udziału diuretyków pomimo tego że miałem wykorzystać ich potencjał. No i pozowanie. Mam teraz 6 tygodni do Sopotu gdzie planuje wyjść czysto treningowo ponieważ zaczynam nabieranie w miarę możliwości suchej masy przed MPJ ale przez te 6 tygodni planuję maksymalnie dopracować pozowanie.

Myślę że to tyle , wczoraj podjadłem . Dzisiaj także planuje a już jutro wracamy do pracy. Priorytety ustawione, głód treningów i walki jeszcze większy także tylko ogarnąć uczelnie i zasuwam :)















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI TEC Trening Pleców, Dwugłowego i Suplementacja

Następny temat

Dziennik a'la rutkow czyli jeszcze większa motywacja, aktualne foty str 415

WHEY premium