SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Jestem w finalowej 6 :)

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
I jest II wielkie gratki :) podgonić nogi z masą i będa juz tylko 1 wpadać ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Zdobylem znowu 2 miejsce:) jestem mega zadowolony.
Dokladnie teraz priorytetem sa nogi:) obiecuje poprawe:) jak bede w domu postaram sie troszke opisac co sie dzialo:)

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
widziałem na zywo, forma konkretna
gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
Kamil na żywo niesamowicie wygląda, kabel na kablu. Już nie wspomnę jaki to mega sympatyczny gość Uratował mi życie dzisiaj 2x Dzięki byku, jesteś wielki! I oczywiście gratuluję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Gratuluję wyniku Kamil !! Podjadłeś po zawodach ?

Zgadzam się z prz1993 - Kamil to świetny zawodnik i osoba, również miałem okazję poznać w Gdańsku i oby więcej takich ludzi w tym środowisku

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
MOJE GRATULACJE!!!!!FORMA PIERWSZA KLASA !!!

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Dzięki chłopaki za miłe słowa, wiem ile nas wyrzeczeń i siły kosztują przygotowania dlatego szanuje i podziwiam każdego zawodnika i jak mogę to staram się pomóc :)
Mikołaj tak podjadłem:) jednak jutro na spokojnie postaram się coś więcej napisać, jestem najedzony i już senny :)
Dzień zaliczam do jak najbardziej udanych, poznałem mnóstwo nowych osób o tej samej zajawce :) oraz wpadło kolejne trofeum ;)





UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
prz1993
Kamil na żywo niesamowicie wygląda, kabel na kablu. Już nie wspomnę jaki to mega sympatyczny gość Uratował mi życie dzisiaj 2x Dzięki byku, jesteś wielki! I oczywiście gratuluję!


Podpisuję się pod tym Mega sympatyczny gość
Gratuluję wyniku! Tak trzymać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

Następny temat

DT-elexyzf

WHEY premium