SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Baw się dooooobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
kamil , pytanie, jaka stosujesz diete przed startowa aby siedociac jak najbardziej sie da ?jakie stosujesz makro na kg masy ciala ? tak wgl jak osiagnac taki poziom tluszczu jak przzed zawodami ? dzieki za odp i udanego wypoczynku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Streetz,... a dobra, nieważne


Zmieniony przez - julcziik w dniu 2015-08-04 17:38:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Streetz Killer
kamil , pytanie, jaka stosujesz diete przed startowa aby siedociac jak najbardziej sie da ?jakie stosujesz makro na kg masy ciala ? tak wgl jak osiagnac taki poziom tluszczu jak przzed zawodami ? dzieki za odp i udanego wypoczynku ;)


Wystarczy czytać rzetelnie dzienniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Witajcie:)

Wróciłem i od dziś pomału wracam na właściwe tory (dieta, treningi) :)
Odpoczynek od treningów i diety na pewno korzystnie wpłynął na moje samopoczucie fizyczne oraz psychiczne.
Aktualny tydzień biorę jeszcze na luzie, treningi na 30% w postaci FBW, cardio 20-30 min oraz z przyjemnością wracam do diety:)

Aktualna waga wynosi 95kg więc jest ok. Widzę po sobie, że sporo wody trzymam od cukrów prostych itd:) Myśle, że do końca tygodnia waga troszkę spadnie poprzez eliminacje słodyczy oraz powrót do regularnych treningów:)

W weekend biorę się za układanie diety oraz treningów, które będą miały na celu zwiększenie masy mięśniowej, priorytet oczywiście dalej kładę na nogi + grubość pleców. Rozkład B/W/T - 10 białek jaj + 800g mięsa / 500g węgli / 120g tłuszczu na start

Dziś wreszcie naprawiałem laptopa aby na bieżąco prowadzić dziennik gdzie na pewno nie zabraknie zdjęć oraz filmów z treningów, posiłków i mam nadzieje progresu w sylwetce :)

Okres masy mam zamiar ciągnąć do końca roku, potem redukcja na sezon wiosna 2016 gdzie docelowa formę postaram się zrobić na Mistrzostwa Polski w kategorii Kulturystyka Klasyczna 180cm

Aktualna pseudo forma :P oraz kilka zdjęć z wczasów, resztę wrzucę jak zgram z cyfrówki















UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
c.d













1

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
.

1

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Super fotki, widać, że wypoczynek na 100% o to chodzi Kamil, ale teraz czas zacisnąć pięści i pokazać jak duży możesz urosnąć

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Elegansio :D uśmiechnięty wypoczęty :D i nie powiem ale nabity :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

Następny temat

DT-elexyzf

WHEY premium