SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dokładnie, w żaden sposób to na pewno na formę nie wpłynie

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
ok, rozumiem:) Mariusz a odstawienie aspartamu, izolatu białka na około tydzeń przed zawodami? Jaki wy macie do tego stosunek??

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Pisałem właśnie kiedyś o tym, że chciałbym tego spróbować w tym roku przed MP. Zostanę na samych proszkach pure. Ale szczerze, to nie spodziewam się jakiejś różnicy. TO chyba bardziej dla spokojnej głowy

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Sebastian wcześniej pisał, że próbował raz odstawiac aspartamy a kolejny raz szły do samego startu i nie zauważył żadnej różnicy, mimo wszystko zrobie podobnie jak Ty "dla spokojnej głowy" :)

Zmieniony przez - Kamil R w dniu 2015-03-23 11:51:24

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30816 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
jeszcze nie widziłam ,żeby ktoś płukał tabletki przed połknięciem :0 Kurde taka ilość ci nie zaszkodzi :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Jeszcze zabawniej wyszło z tego względu, że jeszcze 1 stronę temu wysłałeś fotki lodów i innych słodyczy, a płuczesz tabletki z cukrzanej otoczki żeby pozbyć się cukru heheh oczywiście żartuję, sam wiem jak to jest. Moim zdaniem to kwestia indywidualna jak z ładowaniem - jeden leci na suchym ryżu i waflach, ja np. lepiej doładowany byłem gdy na wieczór poszła pizza i mc'donald trzeba eksperymentować i zbierać doświadczenie, wtedy mamy czarne na białym co działa, a co nie.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Agnieszka jeszcze nie raz podniesiesz brew ze zdziwienia wchodząc do tego dziennika, ja jestem straszny kombinator i testuje sporo na sobie ;)

Dziś później wstałem, ponieważ pracuje ten tydzeń na 22 wiec długi dzień przedemną:)
Waga 83,4kg z rana pokazała czyli nic nie przytyłem po wczorajszym oszukanym posiłku, za to mam w sobie tyle energii, że zapowiada sie fajny tydzeń i pogoda dopisuje:)
Rano karne cardio 60min:) potem pyszny omlecik 100g owsianych, 305g białek jaj, 10g masła orzechowego, 15g izolatu kokosowego + sos walden farms pancake:) yamii




UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
arnold69
Jeszcze zabawniej wyszło z tego względu, że jeszcze 1 stronę temu wysłałeś fotki lodów i innych słodyczy, a płuczesz tabletki z cukrzanej otoczki żeby pozbyć się cukru heheh oczywiście żartuję, sam wiem jak to jest. Moim zdaniem to kwestia indywidualna jak z ładowaniem - jeden leci na suchym ryżu i waflach, ja np. lepiej doładowany byłem gdy na wieczór poszła pizza i mc'donald trzeba eksperymentować i zbierać doświadczenie, wtedy mamy czarne na białym co działa, a co nie.


Mikołaj wczoraj był zeszły tydzeń o którym juz zapomniałem, dziś zaczyna sie nowy i wszystko ma byc na 100% ;)) też sie z tego smieje, człowiek popada z skrajności w skrajnośc ;))

Do każdego omleta z rana dodaje 5g cynamonu, chyba o tym nie wspominałem

Zmieniony przez - Kamil R w dniu 2015-03-23 12:30:18

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Cynamon też dodaje do śniadania, czasami też po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

Następny temat

DT-elexyzf

WHEY premium