SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
polka88
kurdee kuszące te ciacha :D

a ty zrobisz furore na plaży hehehehe zrobiłes mi smaka na wejscie na redukcje :D


Czyżbyś się chciała już redukować? Jesień Ci się marzy ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Khrde dobra masz formę!!!pozazdroscic!!!

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Doris Pan Jerzy w kwietniu mi jeszcze mówił o jesieni, ale mam w tym samym czasie egz wiec raczej jesien musze odpuscic. tym bardziej że chcd to i owo popoprawiac w tym czasie xD ale tesknie za scena"D i forma jak patrze na Kamila:p

sorry Kamil za spam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Spoko:) aktualna forma nadaje się jedynie na plaże:) do sceny brakuje 4-6 tyg jeszcze rygorystycznej diety:) mimo wszystko wydaje mi się że minimalny progres jest:) nadal brakuje grubości plecow oraz nóg. Po powrocie pewnie zaczne okres masowy, żeby na wiosne 2016 pokazać się z jak najlepszej strony. Również tęsknie za scena i szkoda że nie mogłem byc w Sopocie:/

Doris co do opalenizny to zawsze wracam czarny z wakacji z moją karnacja. Kremów z filtrem nie stosuje:)

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Nie wiem czemu ale ja uwielbiam ćwiczyć w upaly:) pierwsze 3 lata przygody z siłownia zaczynałem w piwnicach oraz na garażach gdzie pot nie tylko lał się z ludzi ale rowniez z luster:) taki hardcore:) teraz cwicze na klimatyzowanej silowni gdzie jest mi zimno;p

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
No po prostu Polska nie dla Ciebie :p ja to sie prsegrzewam i to doslownie do tego stopnia ze potrafie dostac temp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Kamil R
Nie wiem czemu ale ja uwielbiam ćwiczyć w upaly:) pierwsze 3 lata przygody z siłownia zaczynałem w piwnicach oraz na garażach gdzie pot nie tylko lał się z ludzi ale rowniez z luster:) taki hardcore:) teraz cwicze na klimatyzowanej silowni gdzie jest mi zimno;p


Ja tam wolę lekki chłodek, normalnie tęsknię już za normalną temperaturą za oknem. Dla mnie upał mógłby istnieć tylko podczas urlopu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Doris.K
Kamil R
Nie wiem czemu ale ja uwielbiam ćwiczyć w upaly:) pierwsze 3 lata przygody z siłownia zaczynałem w piwnicach oraz na garażach gdzie pot nie tylko lał się z ludzi ale rowniez z luster:) taki hardcore:) teraz cwicze na klimatyzowanej silowni gdzie jest mi zimno;p


Ja tam wolę lekki chłodek, normalnie tęsknię już za normalną temperaturą za oknem. Dla mnie upał mógłby istnieć tylko podczas urlopu


Doris- mam tak samo lubie lekki chłodek.Jak to mówi Laszko " pogoda na cieciorę" czyli 23 stopnie wystarczą.
Toć mi jest ciągle gorąco

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
ja upaly uwielbiam.. ale nie jak jestem np w pracy lub na silowni!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Niestety cały dzień w biegu, musiałem pozamykac wszystkie sprawy przed wyjazdem i nie dalem rady zrobić dziś treningu. Postaram się wrzucić jakieś foty jak będę na miejscu. Oczywiscie szejker itd. z UNS spakowane:) Dziennik wznawiam po powrocie. Piona! Jade na lotnisko:)

UNS Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

Następny temat

DT-elexyzf

WHEY premium