SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS "Przemiana Sylwetki" pod patronatem TREC NURTITION

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60137

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
jak po wszystkich, to zrozumiałam, że robimy tylko raz, jakby było po każdym to wtedy by wyszło x9

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
20kg mniej wiec 40situpow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
no tak 40. ale myslałam, że jeszcze te 40 razy 9 obwodów. ale jak nie to juz siedze cicho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale dlaczego, czy ja pisałam coś o obwodach? , nigdzie nie napisałam ze "za każdy obwód" czy " po każdym obwodzie" tylko ze za kilogram...
laski nie dopowiadajcie więcej niż jest napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Uwaga do drugiego i następnych tygodni
w ćwiczeniach z dni powtarzających się zachowajcie zasadę progresji z treningu na trening więc ćwiczycie w każdym następnym tygodniu z większym ciężarem, lub przynajmniej próbujecie. W 5x5 zasada jest prosta, jeśli wyszło wam 5x w ostatniej serii dokładacie, jak nie, to powtarzacie schemat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mam pytanie o suplementy, w sugerowanych do pierwszego cyklu jest FAT killer, czy jesli mam w domu produkt activlaba skladajacy sie z L-karnityy, zielonej hernaty, pomarancy i koffeiny to moge to stosowac w zamian za fat killera? to chyba produkt o podobnym dzialaniu. Wygralam go kiedys i tak sobie lezakowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
troszke ci pobudzi.. zawsze mozez teraz lub na pózniej zostawic, przy mniejszej kaloryczności, ale jak planujesz cos jeszcze kupic to mozesz teraz brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ok to biore. przperaszam, ze tyle pytan i nie zebrane lacznie. Czy inne suplementy niz te wymienione w 1 poscie sa dozwolone? mam tu na mysli suple typu BCCA, SAW. Jak juz pytam, to odrazu czym kierowc sie przy wyborze z aktry trening mam zamienaic cf? jesli jest bardziej silowy to sa trening sila + obowy a jesli bardziej wytrzymalosciowy to za wytrzymalosc? po prostu? juz chyba przestaje meczyc pytaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kinga, każde dozwolone, bierz co chcesz, propozycje są dowolne i wybrane z oferty sponsora, ale nie oznacza ze macie obowiązek tylko to i nic innego, brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
9 obwodów
20x box jump
10x MC na 50%
20x thrusters 5kg

czy wskok na skrzynie to to samo co na ławke, czy są jakieś techniczne różnice?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening + dieta do poprawy [początkująca]

Następny temat

[FIT]Palmer - REstart

WHEY premium