SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kalena/rekompozycja sylwetki-potrzebuje porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Witam, do 23 roku życia nie miałam problemów z nadwagą, przy wzroście 160 cm ważyłam 48-49 kg, mogłam jeść wszystko lub cały dzień nic a waga stała w miejscu, do czasu… Kilka miesięcy temu postanowiłam wziąć się za siebie. Zaczęłam od aerobiku 2x w tygodniu + Aqua aerobik 2x w tygodniu, bez większych efektów. Od lutego 3 razy w tygodniu robię trening siłowy a po nim aeroby/interwały. Efekty widzę na nogach, pośladkach czy rękach, ale nie tam gdzie najbardziej bym chciała, czyli na brzuchu.
Dodam, że w pracy siedzę 8 godzin przy komputerze, bez dostępu do kuchni. Pijam dwie kawy dziennie i ok. 2 litrów wody. Do głównego posiłku oraz do kolacji jem warzywa, o których zapomniałam w dzienniku A oto szczegóły:
Wiek : 27
Waga : 55
Wzrost : 160
Obwód w biuście : 90
Obwód pod biustem : 76
Obwód talii w najwęższym miejscu : 71
Obwód na wysokości pępka : 79
Obwód bioder : 90
Obwód uda 53 (w najszerszym miejscu)
Obwód łydki 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz :…
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia 3x tygodniowo+aero
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko po siłowni
Stosowane wcześniej diety : wszystkie dostępne w kolorowej prasie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Waga : 55
Wzrost : 160
Obwód w biuście : 90
Obwód pod biustem : 76
Obwód talii w najwęższym miejscu : 71
Obwód na wysokości pępka : 79
Obwód bioder : 90
Obwód uda 53 (w najszerszym miejscu)
Obwód łydki 35



A nie prościej kopiować i co tydzień dodawać nowe pomiary oddzielając ukośnikiem(/)od poprzednich?
Prościej i czytelniej.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-04-19 19:36:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja tylko dodam że kalena trenuje pod moim okiem od tych kilku tygodni i zrobiła spory progres siłowy i coraz lepiej wykonuje ćwiczenia technicznie. Namówiłem Ją do rejestracji na forum i napisania w tym dziale żeby w końcu ogarnęła michę w 100%, choć nie powiem, i tak zrobiła spory postęp eliminując większość śmieci z diety.

Na tą chwilę Jej trening to FBW 3 razy w tygodniu plus aeroby i interwały ale po cichu namawiam Anię do udziału w konkursie (ale to tajemnica )




Jako że miała problemy techniczne z załączeniem wypiski z diety przesłała mi żebym wrzucił:






Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-04-02 21:33:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Jesli chodzi o diete, to ustawiłabym białko na przynajmniej 2gr na kg masy ciała, troche za duzo wegli, co moze tez byc przyczyną, ze z brzucha wolno schodzi.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak jak Akneraj mowi, zmniejsz ww dodaj tluszczy i podnies kalorie w dni treningowe do 1700
no i jeszcze wypisze co ma wyleciec z diety:
dzem
margaryna (zastap maslem)
kielbasa
ryz (tez zastap pewlnoziarnistym)
kurczak zastap tlustym miechem, dodaj ryby do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+ "szynka" z indyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
podnies kalorie w dni treningowe do 1700

W treningowe zaleciłem bonusowo 30 g wheya i owoc po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Ok, dziękuję za wszystkie cenne wskazówki Układam nowe "menu" bez dżemu ... i jak tylko wymyślę coś mądrego, będę się chwalić
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast dżemu wkrój do omleta np. pół jabłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Niedługo zaczną się brzoskwinie a z nimi placuchy są zayebiste










Do głównego posiłku oraz do kolacji jem warzywa, o których zapomniałam w dzienniku


Warzyw to Ty jedz duuużo więcej.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-04-03 18:56:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126


Dziękuję Martucca, jabłko w omlecie zapowiada się super A oto co wymyśliłam:
I oczywiście białko i owoc po treningu-Hubert kazał, więc nie śmiem się sprzeciwiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
kalena ale warzyw do bilansu to my nie wliczamy jemy je a i owszem, ale nie wliczamy

A białko i owoc po treningu dla odmiany wliczamy

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-04-04 07:37:43

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anik- redukcja

Następny temat

Koryncka walczy o masę

WHEY premium