SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KENIO80 / DZIENNIK - "SHUT THE **** UP ''''N'''' TRAIN !!! Pods. str. 38

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Ogólnie to Ty silny chłop jesteś
8 powtórzeń poszło jak nic w tym Push Press którego zawsze miło wspominam i mam nadzieję że kiedyś do niego wrócę .
Jaki Twój najlepszy wynik ? Sprawdzałeś kiedyś maksa

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Niestety gdy robisz ruchy "pull" na drugi dzień po grzbiecie to szału nie zrobisz.
Odciski... Cóż. Albo Różowa Sztangielka albo zjechane dłonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
demolub 3x100kg i zaraz po tym 1x105kg tego dnia poszłoby i 110kg ale odpuściłem,







Hubert no niestety
ten tydzień mam tragiczny pod względem regeneracji, no ale cóż, czasem tak bywa, tak czy siak, z treningu w takich niesprzyjających warunkach jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
Krzykliwy jesteś Taki gladiator w bitwie

PP bardzo ładnie, podoba mi się. Ogólnie ćwiczysz w stylowy sposób. Aż miło się ogląda.


Albo Różowa Sztangielka albo zjechane dłonie

Można i mieć 2 w 1 Przykład - rackpull wykonywany przez kobietę.

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
w push press śmigasz ładnie, a okrzyki na prawdę pomagają, w przysiadach i martwym ciągu +10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
Można i mieć 2 w 1 Przykład - rackpull wykonywany przez kobietę.
i do tego pomalowane paznokcie

Zmieniony przez - K3NJI w dniu 2010-04-02 16:38:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
stekat dziękuję
Takie krzyki wzywają dodatkowe pokłady adrenaliny
Co znaczy stylowy sposób ćwiczeń???

grzechu wreszcie dobrałem odpowiedni dla siebie rozstaw dłoni na gryfie (mam długie przedramiona co uniemożliwia mi takie ułożenie jak pisał puma; zresztą o takich przypadkach jak ja także wspominał)

Lipa jest jak cholera...
Zerwany odcisk na prawej dłoni skutecznie uniemożliwia mi korzystanie z niej, nie mówiąc już o trzymaniu jakiegokolwiek gryfu czy hantli. Wątpię bym na jutro potrafił temu zapobiec więc pewnie trening się nie odbędzie.

Zmieniony przez - kenio80 w dniu 2010-04-02 21:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
stylowo - technicznie, a jednocześnie w swój sposób. Estetycznie też wyglądasz ze sztangą

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
zaczerwieniłem się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Zeszły tydzień z dwiema nieprzespanymi nocami oraz niedzielą świąteczną gdzie nie miałem okazji odespać (razem ponad 36 godz bez snu pod rząd i 60 godzin w całym tyg) dadzą się mocno odczuć podczas treningów w tym tygodniu.,
Nie pamiętam kiedy było tak ciężko na treningu. Czułem że brakuje ochoty, koncentracji i tego "pierdzielnięcia mięśniowego". Jakoś dałem radę, ale jak mówię było cholernie ciężko...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o progresje

Następny temat

plan wytrzymalosc/dynamika

WHEY premium