SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KENIO80 / DZIENNIK - "SHUT THE **** UP ''''N'''' TRAIN !!! Pods. str. 38

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
kurcze dopiero trafile na Twoj dzienik
bede stalym bywalcem bo widze PUMowskie podejscie (tak jak moje)

rest pause tzn, że odstawisz na chwile i jediesz dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Zapraszam

Dokładnie, rest pause, odstawiam na 10-15 sek (zależy) i jadę kolejne powt na tym samym ciężarku,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5267
Jak zobaczyłem ciężary, to musiałem sprawdzic czy jestem we właściwym dzienniku. Ale odczucia i faza wiele tłumaczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Na tym polega ta faza.
Tym razem królować ma zakres powt (powyżej 8) oraz czucie mięśni i minimalne przerwy
A co to znaczy, to już każdy musi doświadczyć sam na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
kenio, a gdzie mogę poczytać o owym planie?

w dziale keltona nie ma za dużo napisane, chyba jedziesz planem co był w "Trening Dla Zaawansowanych" lecz zostały usunięte i nic już nie wyczytam, czy masz może na komputerze kopię tego jakąś?

Sam chciałem wejść na PUMOwskie plany i zaatakować klatkę

pzdr

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Patryk wzorowałem się założeniami z Eksperymentu 7 dla dziewczyn. Tam było wszystko bardzo ładnie opisane. Co w której fazie powinno być na miejscu pierwszym (czy siła czy technika itp).

Następnie trening skonsultowałem z Hubertem i wzorowałem się na jego doświadczeniu w tym Makro Cyklu. On to również podpowiedział mi bym nie atakowałem 1 RM w fazie wysokiej objętości, bo mogą (podobnie jak u niego) nie wytrzymać stawy. A muszę przyznać, że w poprzednim tygodniu po treningu klatki poczułem łokcie.
Podobnie zresztą stwierdziła stekat, która to uczestniczyła w owym eksperymencie i nie dotrwała do końca właśnie z przyczyn pojawienia się kłopotów ze stawami.
Jeśli chcesz, podrzuć @ to podeślę Ci bardzo skrócone opisy poszczególnych faz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
dzięki

mail poszedł na PW

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
kenji poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Ciężary w prawdzie małe, ale po opisie widać że było grubo.

Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-03-22 19:29:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o progresje

Następny temat

plan wytrzymalosc/dynamika

WHEY premium