SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KENIO80 / DZIENNIK - "SHUT THE **** UP ''''N'''' TRAIN !!! Pods. str. 38

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Jest sens zapodać jakieś suple w stylu AnimalFlex, Cissus, Joint Therapy Plus???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5267
Co dokładnie stwierdził Mawashi?

Trening od nowa, na początku obetnij rampy tzn. nie rób ataków ciężarowych i ćwicz póki jest przyśpieszenie w fazie koncentrycznej.

Cissus może być. Glukozamina to placebo, msm i chondroityna są zwykle w mikro-dawkach, a i tak nie wiem czy działają. Słyszałem dobre opinie o litozinie, możesz sprawdzić.

Mięsko - ciekawa odmiana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
diagnoza Mawashiego była/jest taka
wg mnie doszło do urazu w obrębie tkanek miękkich i stanu zapalnego
jak przestanei boleć to lecisz dalej z planem
pedantyczna rozgrzewka przed treningiem, każdym. unoszenie przodem, bokiem, w opadzie, pajacyki. BEZ KRĄŻEŃ ramion.
Rozgrzewkę zaczynasz na pusto, po 30-40 powtórzeń. Później kontynuacja z obciążeniem pozwalającym wykonać 20 powótrzeń.
To nieodzowny element każdego trzeningu, nawet przez treningiem nóg.

oczywiście moge się mylić, więc jeśli po rozgrzewce w trakcie wchodzenia na ciężar poczujesz coś niepokojącego będzie to twoja ostatnia seria dla tego ćwiczenia w tym treningu.


Postanowiłem zacząć jednak od poniedziałku.
Ból praktycznie znikł. Z dnia na dzień od początku tygodnia bark był w coraz lepszej formie, warto więc poczekać te dwa dni i być pewnym, że zacznę w odpowiednim momencie i nie za wcześnie.

Co więcej?
Do diety wrzuciłam od wczoraj dodatkowe warzywa w postaci szpinaku.
Tak więc będę zielonych szamał jakiś kilogram, myślę że wyjdę na tym dobrze.

Zmieniony przez - kenio80 w dniu 2010-01-22 18:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
warzyw oporowo, nigdy nie zaszkodza, a pomoga syfu sie pozbyc ;] w szczegolnosci szpinak - fantastycznie sie komponuje z wolem (to moj ulubiony zestaw) czlek sie tak nie zakwasza jak zje fure szpinaku :D jesli o to chodzi to szpinak the best.
ja zielonych nie licze, bo by mi sie cyferki skonczyly, hehe :) wlasnie sobie pojadam zielone papryki. gorzej ze sa drogie w zimie;/

zdrowia, zdrowia! dzis przespalam trening i jestem tak zla, ze jak sobie pomysle,co czujesz Ty kiedy nie bardzo z cwiczeniem dluzej niz jeden dzien... kurde, wspolczuje. zdrowia po stokroc!

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
dzieki aga
fakt, zielona paprytczka bardzo smaczna i poki byla w miare rozsadna cena rowniez jadlem jedna wielka dziennie, ale teraz za droga

co do treningow to fakt, bylem wrecz zdruzgotany ta kontuzja, bo wreszcie dobralem odpowiedni trening i diete w jednym momencie co latwe nie jest, ale dobrze ze z barkiem juz ok, wiec od poniedzialku jade od nowa z planem, a te 2 tyg ktore juz byly, no coz, przynajmniej opanowalem technike kilku nowych dla mnie cwiczen, dawno nie wykonywanych ;)


Zmieniony przez - kenio80 w dniu 2010-01-23 08:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8604
Witam
Śledze Twój dziennik z partyzanta tu i na BF.
Widziałem,że Mawashi rozpisał ci plan rozciągania.
Mógłbyś go napisać? sam bym chętnie skorzystał.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kenio, zajrzyj w wolnej chwili-mam co nieco na tapecie
I zdrowka zycze (wszyscy sie pochorowali ostatnio)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
właśnie skontrolowałem
a co do zdrówka to jutro i pojutrze okaże sie czy jeszcze będę mógł trenować :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zycze wiec bys szybko wrocil do treningow
Moj kocur tez niedysponowany i jutro czeka go wizyta u weterynarza. Poszedl na spacer i wrocil z poszarpana noga. Ech, mam nadzieje,ze nie zlamana Lezy od poludnia i na zmiane to sie wylizuje to spi bidulek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kenio, to Ty z b-f?:>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o progresje

Następny temat

plan wytrzymalosc/dynamika

WHEY premium