SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jagoda__ / redukcja / podsumowanie str.68

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Miska utrzymana czysta Od paru dni jakaś głodna chodzę. Zjem śniadanie i już myślę kiedy następne jadło się szykuje
Dzisiaj miałam wyniki z hormonów... wszystko w normie

Trening
10 min orbitrek jako rozgrzewka
potem zadanie na dzisiaj
MC 5x5 30kg/35kg/37,5/40/45kg
przysiad 5x5 25/32,5 /35/37,5/40
klatka na skosie 5x5 15,5/18/20/25/28
wyciskanie na barki 5x5 15,5/18/20/22,5/ i tutaj poległam i 25kg zrobiłam pełne 3 a czwarty już z pomocą
Na dobitkę orbitrek 1,5 min szybko 0,5 min zapierdzielanie i tak cztery zmiany. Więcej siły nie było

Generalnie jestem zadowolona z siebie. Wiem, że na tle wielu Ladies jestem leszczyk i mogą do mnie wołać "mów mi wuju" no ale ja walczę .... MOCY PRZYBYWAJ!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no ładnie ładnie
klatke chyba dałabyś rade wiecej
barki dobrałysmy idealnie.

Na nastepnym treningu:
1. sciaganie drazka wyciagu górnego do klatki 5x8-10 90sek przerwy
2. opuszczanie sie na drazku do podciagania *wchodzisz na stołek do pozycji podciagnietej lub podskakujesz i starasz sie kontrolowanie opuścic jak najdluzej tzymajac napiete plecy) 3x3 90sek przerwy
3. wiosło sztangielka 4x 6-8
4. wznosy z opadu 3x max (prosze o ładne wznosy wolno bez machania góra-dół)

Jak robisz interwały to dodawaj co drugi trening jeden wiecej, trzymaj sie schematu jaki teraz wybrałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875


Dzisiaj dzień bez treningu... trochę mnie nosi więc zapowiada się dłuższy spacer z psem

Miska dzisiejsza - przegięłam z owocami, chociaż już sama nie wiem, bo w sumie fruktozy jest około 28 .... wszystko w granicach kcal ... Znowu zrezygnowałam z chleba na korzyść owoców. Jak widać dalej mnie nosi z tym jedzeniem, chodziłabym i wciągała.

Patrząc na jutrzejszy trening ... oj będzie polewka na siłowni... będzie opuszczanie na drążku - będzie hardkor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875


Plan miski zrobiony, owoców trochę ucięłam Kolejny dzień z cyklu "jeść mi się chce!"
Dzisiaj siłownia przede mną - wypiska wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jezli chce ci sie jesc to zobacz kiedy sie to uczucie pojawia i posilek wczesneij zamiast ww zjedz wiecej bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Muszę inaczej śniadania planować. Nie brałam jajek do pracy bo raz koleżanka powiedziała "a co tak gnojówką zajeżdża" muszę przerobić tą swoją miskę, żeby w pracy mieć więcej jedzenia
Dziękuję Obli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241

Dobry sposób na jajka na wynos: Rozbić, rozmieszać i wylać do opiekacza/gofrownicy ( ja posiadam to drugie). W formie takich gofrów nie śmierdzą tak intensywnie Oczywiście można coś do tego dodać do zapieczenia,jakieś przyprawy albo białeczko, kakao dla smaku itp. A jak chce się mieć od razu z węglami to można zmielone płatki owsiane dodać (wtedy z jakimiś dodatkami to jak prawdziwe gofry )

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
I tak będę robić. Przejrzę jeszcze przepisy z kuchni i trzeba działać, bo na 4 kromeczkach to nie pociągnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
surowe tez nie śmierdzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompka czalendż %-)

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej talii - k_rol_k

WHEY premium