SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jagoda__ / redukcja / podsumowanie str.68

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzisiejsza miska czysta
BTW 140/110/100



Dzień treningowy
rozgrzewka 5 minut orbitrek


zakończenie 15 minut orbitrek

Generalnie ćwiczenia na sztangach wykonywane bez zacisków. Przeszukałam całą siłkę i jeden pasował pozostałe zepsute - nikt nie używa i tyle w temacie

w rozpiętkach i w wyciskaniu sztangielek ciężar po 7 kg ponieważ następne jakie znalazłam to około 11 kg. Nie ma nic pomiędzy
No i żadnych obciążników, żeby sobie założyć na ręce też nie ma.

Generalnie załapałam doła po tym jak ja ledwo 30 na płaskiej wycisnęłam a jakaś laska podeszła do chyba 37 kg i pyk pyk pocisnęła i nawet nie sapnęła i nie przeklnęła
Kurde, kiedy ja wzmocnię te łapy swoje to nie wiem


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-01-08 23:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
ja też raczej nie używam zacisków, chyba żę nie ma w pobliżu talerzy 2,5kg to wtedy nakładam zamiennie. Te ćwiczenia, które wykonuje ze sztangą robie stabilnie więc raczej żaden głaz mi na głowe nie spadnie. Takie nieużywanie wyrabia trochę poczucie równowagi

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a czemu zostałaś na 30kg w wyciskaniu? w koncu zrobiłas 2x4 czyli jednak byl zapas... ile odpoczywasz miedzy seriami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Iza odpoczywam około te 90 sekund, w tym czasie jeszcze dokładam obciążenia, szukam hantli
W tej przedostatniej serii wyciskania miało się nie zabiłam przy odkładaniu sztangi lewa ręka nie dała rady pocisnąć do góry, z prawej strony już było odłożone .... no i nie miałam zacisków na sztandze. I w końcu ostatkiem sił prawą stronę wycisnęłam ze stojaka no i sztangę sturlałam po sobie. To tak w wielkim skrócie. Dlatego więcej nie dołożyłam do ostatniej serii. I mam wrażenie, że za płytko z tą sztangą schodzę, klatki nie dotykam przy tych 30 kg

Dzisiejsza miska czyściutka
BTW 140/140/0 dzień bez treningu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzisiejsza miska czysta
BTW 140/110/100



Dzień treningowy
Rozgrzewka 10 min orbitrek



Zakończenie 20 minut orbitrek

Ta siłownia mnie dobije do przywodzicieli i odwodzicieli jest jedna maszyna, jakaś przedpotopowa. Zrobiłam przywodziciele, ale nawet tego nie wpisałam, bo odwodzicieli już nie zrobiłam. Niewygodna ta maszyna, nogi mi w tym latają... Zdjęcie tego ustrojstwa poniżej

Obli Czy jest możliwość zamiany w tym dniu tych ćwiczeń na coś innego?




Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-01-10 21:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to przywodziciel jest a jeśli ma przekładnie to i odwodziciel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Ok czyli walczyć z tym jak rozumiem? Iza jeszcze pytanie, bo u Krewetki chyba pisałaś, że z mąki orkiszowej można pizzę robić. Generalnie mam pytanie, czy tą mąkę to można używać, w te dni co mam ww? Jakieś naleśniki, bułki, chleb....Czy lepiej odstawić na bok ją ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Jagoda wynosisz sprzęt z siłki po kryjomu i srzedajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Esther ten sprzęt na mojej siłce gdyby tak wyglądał jak na zdjęciu... pobożne życzenie Na tym moim przy zmianie obciążenia ręce są brudne ze smaru, oleju czy sama nie wiem z czego

Dzisiaj dzień bez treningu czyli miska BTW 140/110/0



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Na tym moim przy zmianie obciążenia ręce są brudne ze smaru, oleju czy sama nie wiem z czego
skąd ja to znam. Mi to brudzi koszulki jeszcze i od pewnego czasu chodze jak brudas na siłke, bo nie dopiera się toto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompka czalendż %-)

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej talii - k_rol_k

WHEY premium