SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jagoda__ / redukcja / podsumowanie str.68

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dziękuję Zouzo kochana, za dobre słowo, za ustawianie do pionu i za pomoc na siłce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
drobiazg

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dziewczyny, jestem w trakcie pieczenia tortów bo córa będzie mieć urodziny. Dla siebie chciałam upiec tort śmietanowo - malinowy z przepisów ladies. Powiedzcie, czy jeżeli słodzik zastąpię odrobiną cukru trzcinowego to będzie duża zbrodnia?

Edit:
poszłam do Tesco w poszukiwaniu słodzika do pieczenia i się rozczarowałam. No cóż, dodałam do ciasta 40 g cukru brązowego.
Nie wiem jeszcze jak z kalorycznością, ponieważ Yosis wyszło na 100 gram 270 kalorii. Mi z przepisu wyszło w sumie prawie 4170 kalorii na całe ciasto, które waży 1250.
Na 100 g wychodzi
Kcal 347
B 12,33
T 29,83
W 8,91




Moja dzisiejsza miska




Z treningu dzisiaj to moping oraz sauna czyli pieczenie w gorącej kuchni.
Jutro robię pomiary, generalnie nie wydaje mi sie, że coś spadło. Do tego biust bolesny, okresu niet. Nie wiem czy znowu zbieram wodę czy co.


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-08-06 18:56:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
jeżeli słodzik zastąpię odrobiną cukru trzcinowego to będzie duża zbrodnia?
Zdrowotnie pewnie mniejsza niż słodzik. Uważam, że to najgorszy syf, jaki można sobie zaordynować i święcie wierzę, że to co mówią o jego związkach z chorobami neurologicznymi typu Parkinson, czy Alzheimer to prawda. Choć oczywiście, biorąc pod uwagę ile tego siedzi w obecnej żywności, począwszy od gum do żucia, czy past do zębów, a skończywszy na lightach, to obym się myliła.
Z dwojga złego wybrałabym już cukier.
Albo kombinowała z miodem lub naturalnymi słodzikami. Chociaż np. stevia jest dla mnie smakowo niezjadliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jagoda zdrowym odruchem jest w czasie redukcji w ogóle pożegnanie sie ze słodyczami, przynajmniej na 3 miesiące, nie ma lepszego słodycza
Chodzi o smak, później juz jest łatwiej nawet jak sobie pozwolisz na coś słodkiego to mała ilość cie zadowoli, a nawet zemdli

To nie zbrodnia jeśc słodkie może słodzik moze stevia czy inne, ale to ciągle utrzymywanie u siebie chęci na słodkie, jak nie masz jakiś chorobowych ciągów to odstaw, jak każdy narkoman powinien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Jagoda, mi tort wyszedł 1,7 kg, także stąd różnica w kcal. Smacznego przy okazji i udanego świętowania

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875


Dzięki dziewczyny
Do słodzików też mam mieszane podejście, smak aspartamu mi nie odpowiada. Swego czasu dużo słodziłam cukrem, potem zrezygnowałam zupełnie bo kawa ze słodzikiem była okropna.
Dzisiaj w planie tylko ten tort "dietetyczny", drugiego tortu nawet nie ruszę . Iza masz rację, słodycze trzeba odstawić raz a dobrze. Sama powinnam to wiedzieć po tym, jak kończyłam z papierosami. Potem nawet jeden papieros nie wchodził w grę, bo gdybym tylko spróbowała to znowu bym wpadła w ten nałóg.
Ostatnio bez słodyczy przeżyłam cały okres postu, nawet nie mogę powiedzieć, że się męczyłam. To jest chyba kwestia poukładania sobie w głowie wszystkiego.
Dzisiejsza miska w miarę w miarę, chociaż to ciasto dużo miejsca zajmuje
Za to spacer z psem 45 min już zaliczony

EDIT
Zapomniałam o pomiarach, chyba dlatego, że nie powaliły mnie

Obecnie Różnica od ostatniego Różnica od początku
Biust 92 -1 -3
Pod biustem 83 0 0
talia najwęższe 77 0 -1
pępek 88 -3 -3
biodra 98 0 -1
udo 58 0 -1
łydka 34 0 -1






Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-08-07 12:31:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Jagoda__ 3 cm z oponki zeszło, a ty marudzisz?
Jak mówi moja babcia, będziesz miała grzech śmiertelny
Mówiła obli, że schodzi skokowo, raz tam, raz gdzie indziej, a czasem nic, za to potem odbija? To nie kombinuj, tylko rób swoje. I nie ruszaj słodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no właśnie, to jest odruch gazetkowy jak nei zobaczysz 5kg mniej w ciagu tygodnia to nie bedziesz zadowolona?
Ciesz sie tłuszcz sie wytapia, na tym to polega nie na spalaniu czegokolwiek łacznie ze swoimi kośćmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Ok cieszę się z każdego straconego centymetra
Impreza zakończona pozytywnym wynikiem. Zjadłam tylko mój torcik, lody z owocami zastąpiłam samymi owocami czyli wszystko ok. Ciasta zostało mi jeszcze na następne dni pewnie mrozić go nie bardzo można ze względu na bitą śmietanę

Edit:
Dzisiejsza miska trzymana, chociaż mam wątpliwości do tego ciasta. No ale został mi ostatni kawałek jeszcze więc się z nim rozprawiłam




Dzisiejszy trening:
10 minut orbitreko podobna maszyna
A. przysiad ze sztangą na plecach 15 x 20 kg, 12 x 25 kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra 15 x 20 kg, 10 x 25 kg
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki (przyciągałam sztangę stojąc) 215 x 20 kg, 15 x 25 kg
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 15 x 25, 15 x 27,5
C2 wznosy z opadu 15 x 2,5, 15 x 2,5
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) liczyłam do 55
Dwadzieścia minut na rowerku - 10 km
Po zrobieniu przysiadów ze sztangą potem nie mam już sił na prostowanie nóg


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-08-08 18:49:13

Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-08-08 18:50:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompka czalendż %-)

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej talii - k_rol_k

WHEY premium