SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jagoda__ / redukcja / podsumowanie str.68

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Wczorajsza i dzisiejsza miska czysta
BTW 110/125/50

Dzisiaj oficjalnie otwarłam sezon na bieganie - pierwszy bieg w tym roku - około 4 km normalnie czuć już tą wiosnę ... deszcz padał ale i tak się fajnie biegło.

Dzisiaj wpadnie trochę alkoholu





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzisiejsza miska BTW 110/125/50

Dzisiaj była wycieczka do Zagrody Żubrów w Pszczynie. Polecam wszystkim, jest tam bardzo fajnie, w cieplejsze dni planuję wycieczkę z rowerami
Po drodze jedzonko w restauracji, gdzie były kuchenne rewolucje. Jedzonko palce lizać. Stąd też w misce jeden ziemniak Deseru nie jadłam, ale popróbowałam od rodziców i dzieciaków ich desery... na czubku łyżeczki lody, szarlotkę, krem brule. I nie chciałam więcej

A na zakończenie dnia pobiegałam - 4 km.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Jagoda to rzut beretem ode mnie :) piękne miejsce, fajnie sie spaceruje latem :)
Ta restauracja to pewnie Kuchnia i Wino, słyszałam, ze trzeba rezerwować stolik, tyle ludzi mają po kuchennych rewolucjach, ale jedzenie ponoc też pyszne, kiedys sie tam wybiorę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Etrala to Ci zazdroszczę, masz gdzie chodzić, biegać i jeździć. Już planuję na cieplejsze dni rowery na auto a tam na miejscu pojeździć Restauracja dokładnie ta, faktycznie rezerwacje mieliśmy, tłumy tam, stoliki pełne ale warto, ładnie podane jedzenie, smaczne ale trochę drogo, przynajmniej jak dla mnie. Ale polecam
Fela takie weekendy to ja uwielbiam oczywiście Młody musiał pomarudzić, że za daleko, że po co tam jedziemy, że za drogo, że głodny .... a na koniec - dobrze że pojechałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Jagoda, szczerze to ja tam raz byłam :)
na codzień jeździmy wiślaną trasa rowerową, bo z dzieciakami nie ma sensu się pchać na ulicę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzisiejsza miska czysta BTW 110/125/50 trochę przekroczone wartości niestety ale kolejna moja wygrana z ciastem urodzinowym w pracy

Dzisiaj miałam iść biegać, ale łydki mnie bolą po ostatnich dniach a jutro do południa idę na siłkę więc odpuściłam.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
a się rozbiegałaś, super pomiarowo też się wszystko ułoży

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
wygrana z ciastem, wcześniej wygrana z niecodziennymi deserami. Jestem z Ciebie dumna

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Wpadłam wrzucić dzisiejsze pomiary
Jestem wkurzona nimi to gdzie jak nie tu się mogę wyżalić... kto mnie zrozumie jak nie tu :'-(:'-(
Biust 92 / 93
pod biustem 80 / 81
talia 78/ 79
pępek 89 / 89
biodra 97 / 97
udo 57/ 57
łydka 34 / 34

Za niedługo siłka - kolejne wyznania wieczorkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompka czalendż %-)

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej talii - k_rol_k

WHEY premium