SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INTERPRETACJA - badania lab, usg, rtg, inne Q/A

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 664039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 830
Morfologia ok, rtg klatki ok a usg tak jak widać... coś z tym dalej robić ? (chodzi o węzły pod pachami) dodam ,że mam powiększone migdałki + czopy odkąd pamiętam (bez żadnych angin ropnych , gorączek itp - kiedyś częste infekcje gardła)

Wynik: Obustronnie w obu ok. podzuchwowych poj. ww chł. owalne z prawidłową zatoką - prawy dł. - 30mm, lewy 27mm - odczynowe ? zapalne?
Obustronnie wzdłuż naczyń szyjnych i pod mięśniami MOS poj owalne hypoechogeniczne ww chł. dł. 10-15mm.
W ok. nad- i podobojczykowych, karkowych ww chł. nie uwidoczniono.
W obu dołach pachowych poj. ww chł. ze stłuszczoną zatoką - prawy do 30mm, lewy 29mm.
W obu ok. pachwinowych dł. do 20mm po str prawej i 19mm po str lewej



Zmieniony przez - CaptainAmerica w dniu 2015-07-17 11:47:07

Zmieniony przez - CaptainAmerica w dniu 2015-07-17 11:48:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
cześć, chcialbym się dowiedziec czy to co pokazuje na zdjeciach to powazne dolegliwosci?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Cześć, mam 18 lat, za sobą 6 miesięcy w deficycie i ciężkich treningów, morfologia krwi wykazała ilość hemoglobiny, erytrocytów, hematokrytu równą minimalnych. Chciałbym się upewnić czy wszystko się "unormuje" po powolnym schodzeniu z redukcji? I może jakieś wskazówki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
wiecej wołowinki jedz :D a tak na powaznie nie wiele wiemy o tobie. jaka miales diete ? z pani domu czy bardziej przemyslaną? jestes weganem? bierzesz suple? bierzesz leki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Pytacz_123
wiecej wołowinki jedz :D a tak na powaznie nie wiele wiemy o tobie. jaka miales diete ? z pani domu czy bardziej przemyslaną? jestes weganem? bierzesz suple? bierzesz leki?


Brak leków. Tylko kreatyna i omegi 3. Dieta - elastyczna, miska oparta na jajkach, mięsie, ryż kasza, warzywa, twaróg (jak ktoś oszczędza to wie o co chodzi) , 10-20 % mniej czystego jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
nie napisałes o warzywach(własnie robie o tym art) wystepują cokolwiek w diecie? Są też bogatym zródłem żelaza, wespół z owocami dają Ci zródła witaminy C ktora ułatwia wchłanianie żelaza


Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2015-07-26 08:58:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Pytacz_123
nie napisałes o warzywach(własnie robie o tym art) wystepują cokolwiek w diecie? Są też bogatym zródłem żelaza, wespół z owocami dają Ci zródła witaminy C ktora ułatwia wchłanianie żelaza



Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2015-07-26 08:58:21


najczęściej pomidory, ogórki, marchew z owoców jabłka, jakieś konkretnie produkty byś mi polecił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
te są okej ktore wymieniles,ale jesli chodzi o zelazo i produkty zwiekszajace ich wchlanianie to zielone warzywa , warzywa liściaste szczegolnie, a takze buraki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
mi też wyszło to samo ostatnio jak badalem, od miesiaca leci żelazo w tabsach z wit C, w piątek chyba będę miał badania krwi to dam znać czy pomogło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na wągry?

Następny temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?

WHEY premium