SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INTERPRETACJA - badania lab, usg, rtg, inne Q/A

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 665113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
No to dalej działaj wg ustalonego planu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Cześć

Mam problem odnośnie poziomu bilirubiny, mianowicie oscyluje gdzieś w granicach 1.3-1.5. Właśnie przeszedłem wszystkie badania do wojska i wszystko było w normie, tylko ta bilirubina... Poprawiałem wynik 1.34 ale po poprawie wyszło jeszcze wiecej bo 1.5. Lekarz tak czy siak wydał mi pozytywne orzeczenie, ale czekają mnie jeszcze badania w warszawie, na których ponownie badana bedzie krew. Jak moge skutecznie obnizyc poziom tej bilirubiny, macie jakieś pomysły? Jak na razie pije duzo wody i przyjmuje esentiale forte 3 razy dziennie. Dodam jeszcze ze usg jamy brzusznej w normie.


Zmieniony przez - Ziemia w dniu 2018-03-28 19:49:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51
Witam mam 33 lata i długotrwały silny ból dolnej partii pleców po nocy a również nawet po 5 minutowym leżeniu na brzuchu. Czekam na opis ale rtg już mam. Może ktoś coś podpowiedzieć jak to wyglada. Z góry dziekuje
[attachment:3]D7BB5683-3634-4BE1-B951-1D8A0E50130D.jpeg[/attachment]

[attachment:4]5B7D1868-9A43-4017-9D46-FBEF77032166.jpeg[/attachment]
Witam mam 33 lata i długotrwały silny ból dolnej partii pleców po nocy a również nawet po 5 minutowym leżeniu na brzuchu. Czekam na opis ale rtg już mam. Może ktoś coś podpowiedzieć jak to wyglada. Z góry dziekuje


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 834
Nie jestem ekspertem ale ja tu widzę skoliozę. W opisie napewno znajdą coś jeszcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ziemia
Cześć

Mam problem odnośnie poziomu bilirubiny, mianowicie oscyluje gdzieś w granicach 1.3-1.5. Właśnie przeszedłem wszystkie badania do wojska i wszystko było w normie, tylko ta bilirubina... Poprawiałem wynik 1.34 ale po poprawie wyszło jeszcze wiecej bo 1.5. Lekarz tak czy siak wydał mi pozytywne orzeczenie, ale czekają mnie jeszcze badania w warszawie, na których ponownie badana bedzie krew. Jak moge skutecznie obnizyc poziom tej bilirubiny, macie jakieś pomysły? Jak na razie pije duzo wody i przyjmuje esentiale forte 3 razy dziennie. Dodam jeszcze ze usg jamy brzusznej w normie.



Zmieniony przez - Ziemia w dniu 2018-03-28 19:49:01


Jak przygotowałeś się do badania ?
Przede wszystkim trzeba określić przyczynę powstania wysokiego poziomu bilirubiny. Wrzuć najlepiej pozostałe badania, jak wyszły. Masza jakieś objawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 36
Prosze o interpretacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 36
Pikachu009
Prosze o interpretacje


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Pikachu009, załóż nowy temat, tam ci BPL-G raczej odpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3388
Witam, mam pytanie może dość ogólne.
Czy spory bf (120kg przy 180cm) mocno wpływa na poziom estrogenów i teścia? Tzn że teść trzyma dolny poziom a estro wywala w górę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tkanka tłuszczowa ma spory wpływ na hormony. Także - owszem, poziom estrogenów i testosteronu może być zaburzony.
Masz lipo/ginomastię? Tutaj też często jest problem z prolaktyną, ale też FSH i LH.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na wągry?

Następny temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?

WHEY premium