SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INTERPRETACJA - badania lab, usg, rtg, inne Q/A

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 665977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
i proponuje uważać z odżywką białkową, szukać takiej która ma jak najmniej tłuszczu

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
odżywki białkowej nie używam,ogolnie obecnie z supli to tylko magnokal i wit C :D dużo jem warzyw i owocow,cytrusy,jabłka,znam ich wlasciwosci prozdrowotne,jem 3 jajka dziennie z czego z jednego czasem dwoch wyrzucam żółtko,staram sie tluste ryby zastapic chudymi i wiadomo-obrobka technologiczna odpowiednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
Witam, czy jest czym sie martwic ? co moga oznaczac wyniki.. najbardziej dziwi mnie to mono# ale chyba nie za za duzo podwyzszone ?
No i HDL.. w diecie mam sporo zdrowych tluszczy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Wyniki OK. Jesteś dotleniony i odżywiony. Mono nic nie znaczy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
mam stan podgorączkowy juz dluzszy czas (ponad miesiąc) i mnie grzeje cos w stawach i ogolnie jestem caly czas zmeczony i ospaly mimo dobrej diety i treninogow.. moze powinienem wykonac jeszcze jakies badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Trzeba było tak od razu.

OB, CRP, Glukoza, TSH, ASO.

EKG + regularny pomiar ciśnienia.

Zbadaj węzły - pachy, pachwiny, nad obojczykiem, szyja, kark, za uszami.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
Witam chcialbym prosic o interpretacje moich badan. Skolioza lędźwiowa ze spłyceniem fizjologicznej lordozy , obnizenie tarczy miedzykregowej L5/S1. Czy to wyklucza jakies cwiczenia silowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
krzykacz
Trzeba było tak od razu.

OB, CRP, Glukoza, TSH, ASO.

EKG + regularny pomiar ciśnienia.

Zbadaj węzły - pachy, pachwiny, nad obojczykiem, szyja, kark, za uszami.


Ob 1 (1-10 norma)
CRP 3,03 (<5 norma)
cisnienie w normie

wezlow nie mam powiekszonych, tak mi powiedziala doktor jak bylem na wizycie (ledwo dala mi skierowanie na sama morfologie) i mowila ze sobie wkrecam pewnie.. ale nie wkrecam. znam swoj organizm i czuje ze nie jest tak jak byc powinno.
Jestem na kuracji, biore testosteron ale juz wczesniej tez bralem i nie mialem takich objawow wiec mysle ze to nie od tego no ale jak nie przejdzie to przerwe. Jedynie ten cholesterol pewnie od testa.

Mialem ostatnio maly guzek na poliku, mysleli ze to kaszak ale lekarz jak rozcial to powiedzial ze naczyniaczek wyszlo troche krwi zalozyl szew i do domu odeslal.. od tamtej pory odczuwam zmiane samopoczucia i stan podgorączkowy ale lekarz mowila ze to normalne i do 3 miesiecy moge miec takie objawy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
halt7
Witam chcialbym prosic o interpretacje moich badan. Skolioza lędźwiowa ze spłyceniem fizjologicznej lordozy , obnizenie tarczy miedzykregowej L5/S1. Czy to wyklucza jakies cwiczenia silowe?


U lek dowiesz się, że tak.

Gym4Life
krzykacz
Trzeba było tak od razu.

OB, CRP, Glukoza, TSH, ASO.

EKG + regularny pomiar ciśnienia.

Zbadaj węzły - pachy, pachwiny, nad obojczykiem, szyja, kark, za uszami.


Ob 1 (1-10 norma)
CRP 3,03 (<5 norma)
cisnienie w normie

wezlow nie mam powiekszonych, tak mi powiedziala doktor jak bylem na wizycie (ledwo dala mi skierowanie na sama morfologie) i mowila ze sobie wkrecam pewnie.. ale nie wkrecam. znam swoj organizm i czuje ze nie jest tak jak byc powinno.
Jestem na kuracji, biore testosteron ale juz wczesniej tez bralem i nie mialem takich objawow wiec mysle ze to nie od tego no ale jak nie przejdzie to przerwe. Jedynie ten cholesterol pewnie od testa.

Mialem ostatnio maly guzek na poliku, mysleli ze to kaszak ale lekarz jak rozcial to powiedzial ze naczyniaczek wyszlo troche krwi zalozyl szew i do domu odeslal.. od tamtej pory odczuwam zmiane samopoczucia i stan podgorączkowy ale lekarz mowila ze to normalne i do 3 miesiecy moge miec takie objawy..


Zrób pozostałe.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
a moze wiesz jakich konkretnie cwiczen musze unikac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na wągry?

Następny temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?

WHEY premium