SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INTERPRETACJA - badania lab, usg, rtg, inne Q/A

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 663721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Bez pogłębienia badań się nie obejdzie, zrób to co Krzykacz wymienił wyżej, dodałabym do tego poziom witaminy D 25 (OH).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3934
Ok spoko zainteresuje się tymi badaniami i dziękuje za odpowiedź co mam wykonać :) wiem , że nie jesteś wróżką i nie ma sensu gdybać ale Twoim zdaniem co się jako pierwsze nasuwa na te objawy ? Niski testosteron ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
tak jak napisałeś nikt nie jest to wróżką, ja bym w stronę gospodarki cukrowej się kierował. Możesz zrobić krzywą cukrowa + najlepiej insulinową po normalnym posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Celować można w wiele schorzeń, bo objawy jakie opisujesz towarzyszom w sumie dość często. Testosteron może być w normie (mimo braku libido), sam fakt jałowej diety, braku regeneracji dużo tutaj działa na niekorzyść. Ale badania, by cokolwiek węszyć, to podstawa, morfologia, jak wspomniałam to za mało. Ponadto Twoja była ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3934
Dziękuje bardzo :)

A czy suplementy diety mogą przyczynić się do takich objawów ? Mam na myśli suplementy które biorę codziennie :

witaminy + minerały z SFD , wit.D 4000u , wit.C 1000mg , Ashwaganda

Dodam , że często mam aż jaskrawy mocz po tych witaminach. Może spróbować odstawić wszystkie suplementy na np. tydzień ? Oczywiście badania wykonam ale pytam z czystej ciekawości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
możesz spróbować, z naciskiem na wit.c i ashwę na początku

z moczem znaczną część spożytych witamin wydalasz także norma


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-10-07 18:36:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Witaminę C, rzeczywiście bym odstawiła, skup się na świeżym jedzeniu, w którym są jej duże ilości (natka pietruszki, czerwona papryka, jarmuż, brukselka itd).
Ashwanghardę również można odstawić, ona nieco wycisza(a problemy które podałeś, ten ekstrakt może pogłębiać), przynajmniej na mnie tak działa, ja sie po niej ogólnie dobrze czuje.
Przed badaniami (staraj się jak najwięcej na NFZ wyprosić) przede wszystkim : mocz, morfologia, crp, lipidogram, tsh,kreatynina, cukier, panel wątrobowy. Reszta prywatnie.


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-10-08 10:31:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 702
Siemanko, od dwoch miesiecy mam problem z barkiem. Od ok 5 lat trenuje armwrestling. Dwa miesiace temu, podczas sparingu cos sie stalo z barkiem. Boli do dzis. Zrobilem rezonans magnetyczny i dostalem taki opis:

https://drive.google.com/file/d/0B2nyabAh0iZUS04zMjBQQ3J6VXM/view?usp=sharing

Jak interpretowac cechy uszkodzenia dolnej wargi obrabka? Nie jest to rownoznaczne z uszkodzeniem? Probowalem to jakos rehabilitowac ale efekt bardzo slaby, jest deliatna poprawa ale minelo juz prawie dwa miesiace... Jets tu ktos to moglby zerknac na zdjecia z rezonansu?


Zmieniony przez - marek_m37 w dniu 2017-10-08 23:05:32

Marek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Świadczy o uszkodzeniu obrąbka stawowego oraz mięśni tworzących tzw. stożek rotatorów w nieznacznym stopniu, do konsultacji z ortopedą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1946
Witam, proszę o interpretację wyników

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na wągry?

Następny temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?

WHEY premium