SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INTERPRETACJA - badania lab, usg, rtg, inne Q/A

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 665611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 819
A czy możliwe że przez źle funkcjonująca tarczycę tak podnosi prolaktynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41
Siema, byłem dzisiaj skontrolować żylaki powrózka nasiennego u urologa. USG niby spoko. Palpacyjnie niby spoko, lekarz mówił, że nic sie nie dzieje jedynie żylaki są średniej wielkości, mówił że da mi skierowanie na badanie nasienia i jamy brzusznej. Dał mi to, ale oprócz tego wyskoczył ze skierowaniem CITO na badanie markerów nowotworowych tj. AFP, beta HCG i LDH. Do tego mocz i kreatynina. Co sądzicie, że to tylko rutynowa kontrola? Bo troche sie wystraszyłem tych markerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jakie objawy zgłaszałeś podczas wizyty u niego i czy miałeś wykonywane jeszcze jakieś badania (w sensie do niego czy przyniosłeś jakieś jeszcze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41
Nie nie miałem. Znaczy wiadomo, zawsze morfologia w tym OB i mocz raz w roku zawsze w normie. A zgłaszałem lekarzowi lekkie pobolewanie jak posiedze dłużej czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
banpodh
Siema, byłem dzisiaj skontrolować żylaki powrózka nasiennego u urologa. USG niby spoko. Palpacyjnie niby spoko, lekarz mówił, że nic sie nie dzieje jedynie żylaki są średniej wielkości, mówił że da mi skierowanie na badanie nasienia i jamy brzusznej. Dał mi to, ale oprócz tego wyskoczył ze skierowaniem CITO na badanie markerów nowotworowych tj. AFP, beta HCG i LDH. Do tego mocz i kreatynina. Co sądzicie, że to tylko rutynowa kontrola? Bo troche sie wystraszyłem tych markerów.


I bardzo dobrze, będziesz miał pewność że to tylko żylaczki

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
banpodh
Nie nie miałem. Znaczy wiadomo, zawsze morfologia w tym OB i mocz raz w roku zawsze w normie. A zgłaszałem lekarzowi lekkie pobolewanie jak posiedze dłużej czy coś.


to nie ma powodu do niepokoju, pewnie chce wykluczyć wszystkie możliwe opcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Dokładnie. Dobry lekarz, dobre podejście.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41
No to troche kamień mi spadł z serca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Pełna diagnostyka, głowa będzie czysta

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
banpodh
No to troche kamień mi spadł z serca.


nie ma co się martwić na zaś to tylko narazie zlecenie badań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na wągry?

Następny temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?

WHEY premium