SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
ale radzę wszystkim pamiętać, że A6W to program nastawiony raczej na wytrzymałość mięśni brzucha, a nie ich wygląd i wielkość. podstawowy błąd, jaki jest popełniany przez napaleńców, to myślenie, że ćwiczenia brzucha ładnie spalą tłuszcz z tej partii i wyrobią piękny 6pak - nic bardziej mylnego. 6pak można i bez ćwiczeń brzucha nabyć, ale do tego jest potrzebny niski poziom bf, a ten uzyskujemy poprzez dietę i intensywne ćwiczenia aerobowe. imo codziennie katowanie brzuszka nie kwalifikuje się na wielką poprawę wyglądu, ale na wytrzymałość a6w jest już przednie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
siema jestem w 8 dniu a6w mam pytanko mam 17 lat i 185 cm wzrostu mam troche nie fajny brzuch w lipcu jade na wakacje i chcial bym sie go jak najszybciej pozbyc i czy a6w zaradzi temu ??????? .........POMOCY..............!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
poczytaj troche to bedziesz wiedział. Jak masz ponton to musisz zrobic redukcje.

pzdr,
Mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
no spoko ale ja sie pytalem czy to pomoze nie mosi byc nie wiem jaki kaloryfer chodzi o to zeby byl plaski mam 85 w pasie to kur** troche durzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1352
biegać k... biegać!!! a6w to cie najwyzej popiesci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
to co narazie mam sobie to opuscic chyba ze macie jakis skuteczniejszy trening zeby na wakacje miec lekki kaloryfer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1352
nigdy wiecej nie mow ze cos sobie odpuscisz;) mozesz robic weidera, wzmocni miesnie i ogolnie je "wymodeluje", ale podstawa to zrzucenie tluszczu w czym weider za bardzo nie pomaga... sam robilem kiedys weidera, abs II potem hybryde tych dwoch treningow robilem to 5 razy w tygodniu przez 4 miesiace... wszystko fajnie czulem powoli miesnie, ale nie bylo ich za bardzo widac. pobiegalem no i wszystko wyszlo na wierzch:) czy bedziesz robil weidera czy cos innego nie jest najwazniejsze. po prostu musisz czesto cwiczyc te miesnie a do tego co najwazniejsze miec ujemny bilans kalorii... czyli bieganko, plywanie, jakikolwiek sport- bo to jest jedyna mozliwosc zeby zrzucic tluszcz ktory zakrywa ci miesnie wyrobione przez cwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
zamiast biegania to można stosować rowerek ?
Co drugi dzień ? (w dni NT)

Zmieniony przez - 700mb w dniu 2008-05-15 21:27:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
Dietka o ujemnym bilansie kcal do tego a6w i efekt gwarantowany ;) ale duzej masy miesniowej mm. brzucha po tym sie nie spodziewajcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
aha wielkie dzieki nooo wlasnie od dzisiaj zaczolem biegac na poczatek 1,5 kilometrma mam nadzieje ze wystarczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium