SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Prze***ane to jest, każdy piszę "jaa, dam fote za 20 dni ,a potem jak skończę a6w" ,to pytam gdzie te fotki Panowie?

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
ja mam taki sam problem jak pelepele22

przy cwiczeniach gdy rece mam na karku, nie umiem podniesc zbytnio plecow, tzn moze je odrywam, ale tylko minimalnie ;/ nie wiem do jakiego poziomu mam to probowac ciagnac ;/

a poza tym, strasznie boli mnie szyja i kark ;/ gdzies czytalem ze podczas calego cwiczenia glowa ma byc uniesiona tzn tak zeby miesnie byly napiete, no ale przy drugiej serii juz tak kark naparza ze sie nie da ;/

poradzi ktos cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Popieram, przestańcie, do jasnej ciasnej, wypisywać tu bzdety i wklejać pojedyncze zdjęcia. Od tego są inne tematy. Ma być fota przed/po i ew. komentarz. I tyle.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
mam takie pytanie poniewaz cwicze a6w juz od 6 dni i zauwazylem ze moja klatka sie powiekszyla nie mam dozo tłuszczu ale on tak jakby sie powiekszyl .. Prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
a jak polecacie robic czy 1 cwiczenie powtorzyc 6 razy 2 tez -3,4,5 tez czy zrobic wszystkie 6 cwiczen a pozniej znowu po 6 ?? w skrocie czy powtarzac calosc czy jedno cwiczenie po drugim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 428
Ćwiczenia robisz po kolei czyli: 1,2,3,4,5,6,1,2,3,4,5,...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
Podczas zginania brzucha czujecie jakiś ból w plecach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
Witam, mam pytanko czy jest sens robic a6w w takim "stanie brzucha" aby bylo widac efekty, ? nie chodzi mi o miesnie tylko czy bedzie widac efekty jesli chodzi o nadmiar tluszczu ze bedzie go mniej z gory dizeki, http://i25.tinypic.com/htsiyu.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Robiąc tylko A6W tłuszczu nie spalisz. Możesz ją ćwiczyć i dorzucić do tego ćwiczenia aerobowe 3-4xtydz. Wtedy zobaczysz efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
Jakie ćwiczenia masz na myśli ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium