SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1720573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
moglbym sobie czasem wypic piwko?


musisz wybrac : piwo albo krata na brzuchu

tez kiedys myslalem ze nie da rady odstawic alkoholu na bok, ale to nie jest takie trudne, troche samozaparcia, silnej woli i napewno sie uda

Zmieniony przez - industrial w dniu 2007-12-09 10:55:53

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Jak pić "na codzień" i dbać o niski poziom tłuszczu to wino. I nie jeść po nim.

Co do "krech na brzuchu" to wydaje mi się że to zwykłe "odparzenia" czy jak to nazwać wynikające z tego że był tam fałd skóry jak się zginało. Jeśli masz to stale to może być coś ze skórą, idź do dermatologa.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 367
skończyłem wczoraj, jak uda mi się zrobić zdjęcia do może dzisiaj je umieszcze. było ciężko ale jakos pomału dałem rade. Ostatnie dni były najgorsze, na sama myśl o tym, ze miałem je robic to już mnie kur.... brała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
Pawel W



mam teraz 32 dzien i juz tez to samo czuje... ale musze wytrwac ! a jak u ciebie z efektami ?

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266
witam.a6w robie od 4 dni dopiero i powiem szczerze ze nie sadzilam ze bedzie to tak w h... ciezkie.tak sie zastanawiam czy moze robie cos zle bo ctak mnie kregosup napierdziela ze masakra jestem uparta i wiem ze to skoncze ale podyiwiam bez kitu te osoby ktore juz to skonczyly!czy moyna tu sobie w jakis sposob uszkodzic kregosup czy po prostu ja jestem taka sierota i nie umiem tego robic-)pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 367
efekty są, zdjęcia wkleje jak będe miał czas. Ja byłem sporo obtłuszczony i może kaloryfera nei widać ale brzuch mam bardzo twardy i powoli się zarysowuje. teraz musze jeszcze nadal pracować nad aerobami by tłuszcz spalić to i mięśnie się pokarzą bo czuje żę są tylko że ukryte troche bod tłuszczem. Ale i tak jetem na mase zadowolony bo w pasie ubyło mi z 7 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
U mnie widac pierwsze dwie czesci mięsni czteropaka po 2 tyg a6w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
Czy jesli mam małą tkanke tłuszczowa na brzuchu to po A6W mi to zejdzie i bedzie widac efekty ? ...co mam robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
doloz do 6 weidera aeroby, basen i odpowiednia diete



ostatni tydzien zostal weidera :) 7 dni ...
jak pomysle ze teraz juz po 22 powtorzenia, a pozniej po 24 ;o ale spokojnie dam rade :)




teraz moje pytanie :
Czy moge kontynuowac 6 weidera dalej ? Zwiekszac co tydzien liczbe powtorzen ? Czekam na odp.




Zmieniony przez - industrial w dniu 2007-12-18 14:53:37

Zmieniony przez - industrial w dniu 2007-12-18 14:54:49

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 367
trzebaa odpocząć z tydzień do 2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

Wiecej