SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1823
Ja jestem już w 24 dniu ^^ ciężko ale idzie :) efekty nie powiem bo są :) Ale wstawię fotki po całym cyklu ^^ Suty RULEZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
3 dzień. Ostatnio troszkę przerwy zrobiłem i od początku zacząłem. Brzuszek naparza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Trenuje już parę lat brzuch i wymyślam własne programy na brzuch i chociaż nigdy nie próbowałem tej całej A6W to spoglądając na ten trening widzę że nie jest to łatwa sprawa,a zapewniam,że mam cholernie silny brzuch.Ale wracając do tematu zgadzam się tutaj z jednym użytkownikiem,że gdyby każdy z was robił poprawnie technicznie,z maksymalnie 15 sek.przerwą miedzy seriam to nie widniało by tu tyle napisów"właśnie skończyłem program"-co do tego jestem święcie przekonany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Witam!

Do A6w podchodzę drugi raz. Pierwsze moje podejście zakończyło się na 4 dniu, wynikało to z braku czasu niż z braku chęci. Mimo wszystko kaloryfer chciałem mieć od dawna, więc wziąłem się po raz 2 i jestem już na 34 dniu. Jak myślicie czy po skończeniu treningu zacząć go robić od początku czy raczej zacząć robić coś innego?

Poniżej fotki:

Przed A6W :





Po 33 dniach:






Zmieniony przez - warg1992 w dniu 2008-10-27 16:41:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Najlepiej odpocznij sobie od 2 tyg do miecha,w zależności od twojej motywacji i zacznij znowu...Możesz też coś własnego wymyślić,ale przerwę sobie zrób mimo wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91


odświeżam :) fotka : 5 dzien Abw. za tydzien dam next :)

Zmieniony przez - daniopro w dniu 2008-11-19 18:16:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20


czy z takim brzuchem mogę zabrać się za a6w, czy lepiej jeślibym zrzucił trochę tłuszczyku? poradźcie bo nie wiem co robić a chciałbym poprawić wygląd swojego brzucha, mierzę 176, waże 69 i mam 16 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
daniel daj jak skonczysz a nie bedziesz spamowal co tydzien

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 465
mam pytanie: czy można robić trening jak sie ma tłuszcz na brzuchu duzo dosyc "oponki" i czy a6w pomoze w pozbyciu sie tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
przy diecie i aerobach, czemu nie.

Hard work has a reward. More hard work.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium