SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Dokładnie...ja dziś skończyłem 4 tydzień i muszę powiedzieć ze od 2 tyg robiło mi się łatwiej . Efekty są widoczne właśnie jak mówicie najbardziej w górnych partiach mięśni . Gdyby nie ta asymetria w górnej części to by było dobrze ;/

Spieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 352
Jestem na czwartym dniu i stwierdzam, że mięśnie przestały mnie boleć podczas ćwiczeń.Tzn bolą, ale tylko przy pierwszej serii i to też nie za bardzo. Przy drugiej i trzeciej tylko się pocę i czuję lekkie zmęczenie.Dodam, że mięśnie staram się spinać maksymalnie. Może coś nie tak robię.Mam nadzieję, że nie.javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Mnie też tylko lekko bolą w pierwszej serii . Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane . Może tym , że robi sie to codziennie i mięśnie po jakimś czasie się przyzwyczajają . A propo ja dziś zacząłem 5 tydz. i jest nie najgorzej . 3mcie kciuki

Spieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A ja dawałem radę zrobić tylko 1. serię na luzaku, a 3. to była prawdziwa katorga... Zwracajcie uwagę na technikę szczególnie w 2. i 4. ćwiczeniu - musicie czuć boki brzucha, bardziej niż środek.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 352
Ja tak właśnie czuje. Tylko, że to nie jest jakiś dokuczliwy ból. Może dlatego, że dodatkowo trenuje je na siłowni.
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266
Witam wszystkich ja bylam juz na 25 dniu ale mialam w sumie tydzien przerwy i stwierdzilam ze bez sensu jest robic teraz to do konca jak mialam taka przerwe poczekałam tydzien i dzis zaczełam od nowa:]tak wiec dzis mam pierwszy dzien i mam wielka nadzieje ze teraz juz to skoncze:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Ta więc życze powodzenia . 3mam kciuki

Spieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 375


Ja to osiagnalem po mniej wiecej 2 tyg a6w. Lecz wykonywalem tylko 2 serie po 8 powtorzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 375


Ja to osiagnalem po mniej wiecej 2 tyg a6w. Lecz wykonywalem tylko 2 serie po 8 powtorzen, mysle ze jakbym skonczyl caly trening i wykonywal wszystkie serie i powtorzenia to efekt bylby znacznie lepszy. A i czwiczylem bez zadnej diety. Zdjecie nie z "napinaniem" albo cos w tym stylu poprostu normalny brzuch.

Sory za double post 1 do kasacji poprosze ;)

Zmieniony przez - opaopa w dniu 2008-01-14 17:18:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium