SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 739
ja sie zagrzalem na to i zaczynam jechac ostro z ta 6 DARK VADERA,jak rusze pewnie wrzuce potem cus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4702
Witam wszystkich forumowiczów!!! Właśnie skończyłem a6w Efekty może nie są rewelacyjne bo robilem to podczas masovki, ale jestem zadowolony bo po tymcyklu znacznie wzmocnilem mięsnie brzucha. Najgorzej bylo na początku i okolo 27 dnia kiedy bylem mocno przeziebiony<chory> i ostatnie dni xD. Dałem rade i jestem zadowolony. Mam pytanie bo wiem ze sobie 3a zrobic oko 10 dni przerwy od cwiczen brzucha teraz , co proponujecie dalej jechac z tym cyklem po odpoczynku czy inne metody cwiczenia brzucha np abs?? czakam na odpowiedz. PZDRO DLA TYCH CO UKOŃCZYLI!!!

"Ćwicz ciężko, wygrywaj łatwo, by innym było trudniej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 526


ja zrobiłem cała a6w i efekty mysle ze sa nawet nawet to zdjecie po a6w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 947
Ładnie, ładnie. Ja dopiero zaczne teraz A6W, ale jeszcze sporo tłuszczyku mam zanim dojde do kaloryferka xP. Jaka dieta?

Kangaroohops w drodzę. xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 526
diety podczas a6w nie mialem praktycznie wogole tylko tyle ze na kolacje jadlem same posilki białkowe z jak najmniejsza iloscia węglowodanów tuńczyk itp xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475


Ja dzisiaj zaczynam a6w
A tak wyglada moj "szescio fałd"
Jak zakoncze 7tygodniowy plan wrzuce fotke

PS Pawel16-16 Od a6w masz takie skosne miesnie brzucha ? Czy robiles jakies inne cwiczenia, jak tak to jakie bo jestem zaskoczony taka piekna rzezba

Zmieniony przez - Zania98 w dniu 2008-04-23 17:44:40

Wole być kańciastym czymś miż okrągłym niczym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3391
a ja z takim pytankiem : czy w 1,3,5 ćwiczeniu wykonywać po 6 powtórzeń na każdą noge??
ps: od dzisiaj zaczynam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4702
pawelol tak w 1,3,5 jak tam jest na poczatku po 6 razy na noge . a w parzystych łacznie 6.

"Ćwicz ciężko, wygrywaj łatwo, by innym było trudniej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3391
takem czuł:D dzięx
ale mam kolejne... jaki powinien byc odstęp czasowy między jednym ćwiczeniem a drugim?? i jaki powinien byc odstęp czasowy między jedną serią a drugą?


Zmieniony przez - pawelol111 w dniu 2008-04-23 21:33:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
Pomiedzy jednym cwiczeniem a drugim niema odpoczynku, a pomiedzy seriami 30-40 sekund Ja przynajmniej tak robie

Wole być kańciastym czymś miż okrągłym niczym...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium