SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 776
kurcze ja dzis skonczylem 20 dzien(14 powtorzen) i zajelo mi to 20 min czyli pod koniec bede potrzebowal kolo 40 min!! chyba sie tym nie wykoncze?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
@nektryna - mnie na poczatku tez bolało :) juz nie boli :)

podejrzewam że po prostu robiac cwiczenie 3,4 i 5 za mocno pociągasz rękoma kark (głowę) w kierunku kolan zamiast skupic sie na tym azeby caly tułów przyciągać brzuchem ;)



a ja mam takie pytanko:

robie 12 dzień i strasznie się poce (akurat to nie problem bo dobrze ze sie spoce). chodzi o to że gdy robie juz np 3 serie to co jakiś czas wysiadam kondycyjnie... musze wziasc z 2-3 głebsze oddechy bo nie wytrzymuje zmeczenia :/ nie że boli mnie brzuch, tylko to że czuję zmeczenie organizmu...

ma ktos tak? ;/

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2007-07-23 15:12:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
Wojtas, spoko, ja też się nie do końca wyrabiałem, to jest tak napisane, żebyś starał się w tym zmieścić, ale w praktyce chyba mało komu się udaje.

Nektryna, zgadzam się z tym co napisał Adzik, miałem to samo.

Adzik, może powinieneś stopniowo się przyzwyczajać, zająć na razie jakimś lżejszym treningiem. Dbasz o to, żeby dostarczyć organizmowi odp. zapasu energii przed ćwiczeniem?

Brak podpisu. Wybaczcie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 154
co do karku i szyji tomiałem podobni też mnie strasznie bolała jednak po tygodniu ćwiczeń zapanowałem nad tym :) samoczynnie zaczynasz pracować mięśniami brzucha a nie nadwyrężać szyję. Szyja boli cię dlatego że twoje mięśnie są jeszcze niewyrobione i nie pracują tak jak powinni z biegiem czasu ból powinien minąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
jestem po a6w i mam 14 lat , efekty są i to duze, ale z kilkoma rzeczami się nie zgadzam : jak robie cwiczenie to nie dotykalem lokciami kolan tylko tak prawie że ... bo jak dotkne to przeciez odrywam tułów od ziemi, wykonanie 42 dnia w "24 min" jest nie realne mi zajęło okolo godziny .
Trening bardzo nudny i czasochłonny . Efekty jednak są i kaloryferek też .
Jak najbardziej polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15168
ostatni dzień można wykonać w 40 min, musisz wyłączyc jakiekolwiek przerwy oraz przyspieszyć czas trwania każdego powtórzenia (czas przytrzymania zostaje taki sam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
nom w 40 min sie da bo ja jak czasem sie wk****** to w 40 zrobilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Ja mam takiego problema,że gdy robię sobie te ćwiczenia (dziś mam 16dzień) to w czasie drugiej serii po kilku ćwiczeniach już nie mogę wytrzymać tak mnie brzuch boli że muszę sobie odpocząć na jakąś sekundę lubi dwie i dalej robię...czy tak można??Bo jak już mnie tak napierdziela brzuch że nie mogę wytrzymać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
a i jeszcze bo jak patrzę na mięśnie brzucha to wyglądają mniej więcej tak
___
/_/_/
/_/_/
/_/_/

a ja mam jakoś tak dziwnie że ten kwadracik po prawo u góru mam większy od tego lewego ;/ są jakieś ćwiczenia na to żeby wszystkie te mięśnie miały jednakową wielkość??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
Radi, każdy po prostu ma inny sześciopak. Niektórzy mają bardzo regularny kształt, jakby odrysowany od szablonu, a inni nie. Popatrz sobie na kulturystów. U niektórych widziałem np. 3 kafelki po jednej stronie, a po drugiej 2 większe.

Zmieniony przez - Triple L w dniu 2007-07-26 01:40:47

Brak podpisu. Wybaczcie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium