SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 8 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847
No więc skonczyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To zdjęcie po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 8 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 8 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847


To przed, a dokładnie 5 dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 8 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847


kolejne po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 8 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847


przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 8 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847


i po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 8 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847
Wiele na tych zdjęciach nie widać, ale i tak jestem zadowolona... Znikły okropne boczki ( chociaż jeszcze sporo zostało) ubyło mi 4 cm w pasie (na wysokości pepka) i tylko 1 cm w talii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 367
widać widać efekty, gratuluje, mięśnie ci się ładnie zarysowały i teraż twój brzuszek wygląda na wyćwiczony. Wcześniej fakt faktem byłaś chuda ale nie było tego czegoś:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 8 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847
Miesnie bedzie widac jak pozbede sie tluszczyku
Zastanawiam się czy nie odpocząć nalezytego czasu i czy nie zaczac od nowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 367
assiia mam pytanie jeszce do ciebie, czy oprócz tego ćwiczyłaś jeszce jakieś aeroby? czy tylko a6w?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium