SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik motywacyjny START

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Paatik powiem Ci,że wyjątkowo dobrze,zareagowałam na te kalorie.Może dlatego,że nie uciełam zaraz 1500kcalPewnie jak to napisałam to od jutra zacznie się ssanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Dzień 6

dieta 2200kcal
kroki 13tyś

Dzień 7
dieta 1800kcal
kroki 11tyś
cardio 20min

**RDl 12/9/6/12
44/46/48/44
**Glute bridge 12/9/6/12
60/70/80/70
**Wiosło sztangielką 8/8/6/8/12
15/15/17/15/13
**Wznosy sztangielek w opadzie tułowia 12/9/6/12
5/6/7/5
**Uginanie przedramion ze sztangą 8/8/6/8/16
20/20/22/18/14
**Uginanie nóg z gumą
15/15/15/15
**Brzuch
Plank 1,25 1,05 1.10 1.05

Już tydzień liczenia kcal za mną,leci to szybciutko.Nie ma jakiejś strasznej tragedii jeśli chodzi o głód(jeszcze)Większym problemem jest ciągły ból głowy,który pojawił się dokładnie wraz z ucięciem kalorii.Dodatkowo jelita nie pracują wcaleMam nadzieje,że wszystko minie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
A myślałaś żeby oprzeć dietę na Food mapie ?albo tej diagnostyce jelit ? Bo już tyle czasu się męczysz z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Robiłam eksperymenty odnośnie food mapa i wszystko co możliwe już przerobiłam... chyba.Odpowiedź już znam dawno ale robie po swojemuPo pierwsze to za dużo błonnika a po drugie to aktualnie stres wywolany deficytem,treningiem siłowym,cardio i życiowym
Obserwując swój organizm doszłam do wniosku,że tylko może pomóc lenistwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
JajoWęża
Robiłam eksperymenty odnośnie food mapa i wszystko co możliwe już przerobiłam... chyba.Odpowiedź już znam dawno ale robie po swojemuPo pierwsze to za dużo błonnika a po drugie to aktualnie stres wywolany deficytem,treningiem siłowym,cardio i życiowym
Obserwując swój organizm doszłam do wniosku,że tylko może pomóc lenistwo


Albo ciaza moje problemy z jelitami skończyły się właśnie w tym momencie

U mnie było podobnie z tym że błonnika miałam raz mniej raz w normie . Ale też treningi plus stres w połączeniu z 2tyg cyklu kończyło się problemami z jelitami .
Miesiąc mogło być spoko a wystarczyło że się czymś zdenerwowalam i zaraz wzdęcia i problemy z jelitami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Coraz częściej słysze,że ciąża rozwiazuje wiele problemówJednak mimo tych wszystkich zalet ja jednak podziekuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
JajoWęża
Coraz częściej słysze,że ciąża rozwiazuje wiele problemówJednak mimo tych wszystkich zalet ja jednak podziekuje


jasne - lekarstwo na wszystko

ja u siebie zauważyłam, że w II fazie cyklu często mam wzdęcia i brzuch wywalony. Mam też problemy przy większym stresie, kiedyś miałam zapalenie błony śluzowej żołądka i od tamtej pory to już w ogóle masakra bywa w połączeniu ze stresem.

U Ciebie to żołądek czy jelita?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
JajoWęża
Coraz częściej słysze,że ciąża rozwiazuje wiele problemówJednak mimo tych wszystkich zalet ja jednak podziekuje



Póki co prócz poprawy jelit nie zauważyłam innych zalet

Ogólnie zauważyłam że ta 2 faza cyklu to jest gorsza niż okres przynajmiej u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
marta894


Ogólnie zauważyłam że ta 2 faza cyklu to jest gorsza niż okres przynajmiej u mnie


to tak jak u mnie - jak przychodzi @ to jak nowo narodzona i umysł się rozjaśnia

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Nene87
marta894


Ogólnie zauważyłam że ta 2 faza cyklu to jest gorsza niż okres przynajmiej u mnie


to tak jak u mnie - jak przychodzi @ to jak nowo narodzona i umysł się rozjaśnia

Dokładnie mam tak samo.Sam okres to jest pikuś.Ja dodatkowo przed puchne tak,że cellulit wychodzi na pupie i udach i jest to delikatnie mówiąc nieestetyczne:'-(
Wstrętna ta natura.Jednak z czasem uczę się podchodzić do tych dni bardziej wyrozumiale,kiedyś bardziej mnie to przygnębiało,bo efektów treningów w tych dniach żadnych nie widać.Pamietam też,że najwięcej fotek robiłam własnie przed okresem lub w trakcie,żeby udowodnić sobie jakim jestem balonem
Zaprzyjaźniłam się z bluzami męża,dresowymi spodniami i mam wiekszy komfortWłaściwie patrząc na te swoje problemy z boku nie jest to nic warte.To minie...powtarzam to sobie co miesiąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

103 kg zapotrzebowanie

Następny temat

Kebula w remoncie part 3

WHEY premium