SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik motywacyjny START

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JajoWęża
Dziś zrobiłam swój pierwszy trening w/g Agak,lecz pominęłam jedno ćwiczenie,bo nie wiem o co dokładnie chodzi.Co to dokładnie wznosy z opadu,bo próbowałam sie dowiedzieć ale wiele propozycji tego jest...co do samego treningu to takie macanie sie z ciężarem.


Pytanie z serii "Co autor ma na myśli"
przejrzałam dziennik Agak, robiła to ćwiczenie bez obciążenia, więc ja stawiam na wznosy tułowia z opadu

JajoWęża
Troche jestem wkurzona bo tu za mało,tu za dużo i takie marnowanie mojej energii niepotrzebnie:)Teraz przynajmniej już wiem jak mam sobie dobrać ciężar na następny raz.


Pierwsze treningi w 90% polegają na doborze ciężarów, więc dobrze jest

JajoWęża

1) Wznosy nóg z leżenia 15 powtórzeń
2) Wspięcia na palce obunóż 1x5 ,2x7kg
3) Przysiady klasyczne z hantlami 1x20, 2x32kg +sztanga
4) wejście na ławkę z hantlami 3x5 kg
5) wznosy z opadu - brak
6) Pompki klasyczne max powtórzeń 2x 3 ,1x 4
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz 3x 12 kg +sztanga
8) Pompki w podporze tyłem 1x15, 2x9 powtórzeń



10 min zajęło mi rozszyfrowywanie systemu zapisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Dziekuje dziewczyny!Jesteście wielkie:-*Co do zapisu to poprawię się następnym razem







Zmieniony przez - JajoWęża w dniu 2017-10-24 09:42:03
Jedzonko na dziś:
Warzywa:sałata,ogórek,pomidor,cebula
Zrobię dziś jakiś trening cardio tylko musze coś fajnego wymyślić
Miłego dnia wszystkim!

Zmieniony przez - JajoWęża w dniu 2017-10-24 11:18:02

Zmieniony przez - JajoWęża w dniu 2017-10-24 11:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Hej wszystkim!Zrobiłam dziś mój drugi trening i ten zestaw ćwiczeń naprawdę mi odpowiadaMetodą prób i błędów jakoś te obciążenia dopasowałam na mój jakże długi staż treningowy...
1) plank max czas
1,10 /1,02/1 min
2) Martwy ciąg z hantlami
20/20/20 + sztanga(zmieniłam na sztange)
3) Wykroki z hantlami
5/5/6
4) wiosłowanie hantelką
5/5/6
5) wyciskanie hantli leżąć
2/2/3.5
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
2/2/3,5
7) uginanie przedramion (biceps)
2/2/2
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)
2/2/2
Robiłam po 15 powtórzeń w 3 seriach.
Wpadł dziś spacer 13 km.


Miska: pekińska,papryka,ogórek,pomidor,cebula






Zmieniony przez - JajoWęża w dniu 25/10/2017 21:41:14
Dobrze się czuje na takiej ilości węglowodanów ale chyba nie do końca dobrze to rozkładam .Co myślicie?

Zmieniony przez - JajoWęża w dniu 25/10/2017 21:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no lepiej żeby w kazdym posilku byly wegle. i troche malo tych kcal wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Ok,zmienię to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co z planem treningowym? Będą dwa treningi na zmianę czy wybierzesz jeden? czy plan zakłada więcej zestawów?

w tym dzisiejszym plank osobiście wrzuciłabym na koniec na dobicie niż na początek przed MC, wykrokami, itd ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Hej Myraenrok temu przez miesiąc miałam podejscie do siłowego ale wyjechałam i i musiałam zrezygnowac.W tym czasie szukałam jakiś gotowców,czytałam na ten temat i im wiecej kombinowałm tym mniej wiedziałam.Teraz wybrałam ten od Agak,tam są dwa zestawy ćwiczeń.Według tego mam ćwiczyć trening A wolne/aero trening B wolne/aero.Czyli wychodzą 3-4 siłowe i teraz nie wiem czy to dobrze czy źle.W dni wolne robie jakieś dywanówki ale tak mnie to nudzi,ze wolałabym sam siłowy a może po nim jakiś bieg czy cuśZrobie jak piszesz z tym plankiem




Miska na dziś:
Warzywa:pekińska,papryka,cebula,ogórek,pomidor.
Dziś cardio i musze wyszukać/wymyślić jakiś trening,coś ostatnio na samą myśl o cardio poprostu mi sie nie chce.Mam wrażenie,że już wszystko przerobiłam i nie sprawia mi to radości





Zmieniony przez - JajoWęża w dniu 2017-10-26 08:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
a musisz robić to cardio? Skoro cię nudzi to może na jakiś czas zrezygnuj? Ja zrezygnowałam z wyrzutami sumienia nawet ale to było bardzo dobre wyjście, mam więcej siły na treningu siłowym, ale co w moim przypadku najważniejsze nic mnie nie boli, przeciążona byłam i co chwilkę coś bolało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja też uważam, że warto co jakiś czas sobie zmieniać formę treningu - jeśli parę tygodni robisz cardio to później odpuść na jakiś czas, lub zmień formę. Trening ma sprawiać przyjemność. Bez tego też będzie ciężko o efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ja na redukcji miałam łzy w oczach na samą myśl o kardio. I tak prawie codziennie... I robiłam, chociaż z wielkim bólem serca, nie wspominając o przyjemności. Masa forever
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

103 kg zapotrzebowanie

Następny temat

Kebula w remoncie part 3

WHEY premium