SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik motywacyjny START

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Szybkie podsumowanie zeszłego tygodnia.Udało mi się wykonać 3 treningi,aktywność na stałym poziomie.Załatwień mnóstwo.W Pl pobyt mial być do soboty ale raczej nie zdąże wszystkiego ogarnać.Daje sobie maksymalnie 3 tygodnie.Jestem zadowolona z pobytu dla mnie to jak wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Fajnie że wyszło jak wakacje. Potrzeba czasem takiej odskoczni od standardowych obowiązków.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Jestem już w Szwecji od niedzieli a w dzienniku pusto jakoś.Nie mam czym sie chwalić,bo nie udało mi sie zrobić wszystkich treningów,średnio 3 w tygodniu.
Pobyt w Polsce był udany pod tym wzgledem,że załatwiłam wszystkie zaległe sprawy jednak zmiana jedzenia,zmiana łóżka i powietrza nie była korzystna.Byłam zmeczona,niewyspana i doskwierała mi ciągła biegunka.Jest to męczące,bo każda zmiana klimatu,wyjazd na wakacje tak właśnie wygląda.Jestem starym babskiem co dobrze czuje sie w jednym miejscu.

Musiałam zrobić test,żeby przejechać granice i to też mnie nerwów kosztowało,bo to co wyjdzie to czysta loteria.Miałam farta wyszedł negatywny,ale to badanie jest okropne,uraz na psychice pozostał
Kontrola na granicy,auta trzepali ale nam tylko otworzyli bagażnik.
Było paru takich szczęśliwców co wszystkie graty z auta musieli powyciągać do tego kontrola z psami.Takie czasy dziwne nastały,że strach podróżować.
Cieszę się,że już wszystko za mną.Mogę skupic się na treningach z pustą głową
Miłego weekendu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
A jak sam trening? Nie potrzeba żadnych korekt czy zmian ćwiczeń?


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2021-03-08 12:00:36

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Night muszę zamienić wyciskanie hantli na skosie,bo mam tu tylko prostą ławkę.Co proponujesz?
Chciałabym zmniejszyć objętość na poczatek.Jak to rozegrać?

Paatik nie wiem co oni mogli szukać,bo każdy miał otwierany bagażnik.Taka kontrola trochę jak komu pasuje...Były dwa rzędy.Kolejka do Pań policjantek miała grzebane ręcznie a my czekalismy na kontrole przez Panów i oni tylko otworzyli bagażnik nic nie ruszajac.Nie wiedzieć czemu brali co jakiś czas auto na bok i to już była generalna kontrola właśnie z tymi psami.Może tak bez powodu żeby nie było,że nic nie robią
Jakby nie było to ja mogłam mieć całe auto fajek,broni,narkotyków,alkoholu i przeszłoby bez problemu
A żarcie to zdecydowanie może być przewożone,nikt tym sie nie przejmuje.


Zmieniony przez - JajoWęża w dniu 2021-03-08 17:33:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
JajoWęża
Night muszę zamienić wyciskanie hantli na skosie,bo mam tu tylko prostą ławkę.Co proponujesz?
Chciałabym zmniejszyć objętość na poczatek.Jak to rozegrać?




Podłóż pod tą stronę z której kładziesz głowę coś pod ławeczkę i będzie skos dodatni. Taki 20 stopni będzie idealny. Większego skosu nie trzeba.

Co do zmniejszenia objętości to po prostu można uciąć po serii z ćwiczeń. Albo tylko z któregoś wybranego ćwiczenia. Zależy jak mocno potrzebujesz zmniejszyć tą objętość.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Oki.Za pomysł na ławkę bardzo dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Mam w domu taką poziomą nieregulowaną - w sumie mam prywatnie teraz 3 ławeczki . No i dokładnie tak sobie robię skos na tej poziomej. Jest najbardziej stabilna z tych 3 ławek. I pół tony można by było na niej wyciskać bez strachu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
W ostatnim czasie słabiutko było z treningami siłowymi.Przez to,że wcześniej miałam tej aktywności za dużo teraz były głównie spacery ale tego potrzebowałam.Chciałam zacząć nowy trening sensownie,z jakąś konkretną kaloryką.W czasie pobytu w Pl jadłam wszystko czego mi tutaj brakuje głównie miałam wielką ochotę na sernik i kołacz z makiem Tak mi się chciało maku,że nie mogłam się doczekać aż dopadnę cukiernię.Nie wiem czy coś się zmieniło jeśli chodzi o wagę,bo mam akurat babskie dni.Raczej nie ma tragedii.
Już tydzień jestem na 2100 kcal i będę obserwować co się dzieje i jakie będzie samopoczucie jak zacznę normalnie trenować,bo jak na razie muszę się rozruszać.Zrobiłam dziś po 3 serie i tak planuje w tym tygodniu pociągnąć.
Dzień 1
**Przysiad bułgarski 15/12/9/6/15
5/6/7
**Hip trust 12/12/9/15
60/60/65
**Wyciskanie hantli na skosie 8/8/6/8/16
10/10/12
**Wyciskanie hantli siedząc 8/8/6/8/16
6/6/7
**Wyciskanie francuskie sztangi leżąc do czoła 8/8/6/8/16
10/10/12
**Brzuch
Spięcia 3x20x5kg

Bardzo ciekawym ćwiczeniem jest to francuskie wyciskanie,podoba mi się,zresztą jak cały ten trening.
Kroki 10tyś.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

103 kg zapotrzebowanie

Następny temat

Kebula w remoncie part 3

WHEY premium