SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
takim nadmiar wegli to moze Ci pojsc tylko na dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
dostał przykazanie ze ma wcinac owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
tupnij noga rutek, co by zrozumial, kto jest szefem%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
Remik7
takim nadmiar wegli to moze Ci pojsc tylko na dobre

Dokładnie.
TomQ, już dawno zrozumiałem

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
haha to dobrze

kuzwa teraz zauważyłem ze pochwały sie skonczyły jak posta napisałem


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2015-10-23 19:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
23.10.15 DT
Dzisiaj wyspałem się jak nigdy. Poszedłem spać o 22 i wstałem o 6. Na szczęście była jeszcze filharmonia. Może nie uwieżycie, ale byłem przez pół godziny w objęciach Morfeusza, pomimo instrumentów. Wybudzily mnie brawa publicznosci. Uczucie bezcenne Z resztą nie tylko ja spałem! Dzionek super, lekcje luźne. Tak poza tematem, to kumpel nieźle zarobił. Od dzisiaj kocha Florentine, kurs 11 był... 350zł na czysto, a śmiałem się z niego jak obstawiał


Trochę zmęczony podszedłem do treningu. Zakwasy łydek po wczoraj, na WF nieźle biegałem, no i końcówka tygodnia.Poszło jednak super. Gdzieniegdzie pododawałem ciężaru, dobrze się czułem. Podciąganie niby na tym samym poziomie powtórzeniowym, a jednak znacznie lepiej czuje plecy. Bardziej kontroluje ruch. Klatka tez nieźle paliła. Solidne rozciąganko i myślę, że jutro nie będzie czuć. Samopoczucie też widać daje siłę


A
- podciaganie na drążku 4x max 16,5-10-7,5-7
- wykroki z hantlami 4x 20 22.5 kg (+2.5kg)
- wyciskanie hantli na plaskiej ławce 12x20kg 10x22.5kg 8x25kg 8x27.5kg(+2.5kg)
- wznosy bokiem hantlami 3x20 10 kg
- uginanie przedramion z hantlami siedząc 12x 6.25kg 10x7.5kg 8x8.75kg
- francuskie leżąc na ławeczce hantlami 12 x 3.75 kg (+1.25kg)10x3.75kg 8x5kg (waga jednego hantla)
20x scyzory
20x unoszenie nóg płasko



Śniadanko nie wygląda za dobrze. W sumie nie wygląda wcale Jednak z tych składników + aromat karmelowy, i nic lepszego nie jadłem. Po prostu wszystko tylko zmiksowane i posypane cynamonem. Spróbujcie takich szejków. Dałem jednak mniej wody i rano ładnie stężnialo. Proste,smaczne, pożywne.
Co do posiłku potreningowego. Może trochę monotematyczny, jednak aromaty wszystko ratują. Ryż zawsze o innym smaku, bialko także (mam naturalne lecz dodaje właśnie aromatu i słodzika). Także taki posiłek wchodzi mi z dużym smakiem.
Kanapeczki do szkoły także wchodzą super. Szczególnie ze chleb dobry jakościowo.
Jak macie pytanie do posiłków to piszcie śmiało ;)



Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz Activlab Vitality Complex, po treningu 25 g WPC


Dzisiaj trochę dłuższy wpis, jednak mam nadzieję,że miło się czyta.
Może nie powinno się poruszać polityki( tym bardziej na takim forum) , ale nie mogę patrzeć na Palikota, który znowu próbuje zaistnieć
Ja juz odlatuję. ..Miłego wieczoru, weekend, weekendzie. Powoli do celu!



Zmieniony przez - seba435 w dniu 2015-10-23 20:06:01

Zmieniony przez - seba435 w dniu 2015-10-23 20:07:11

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
bo posiłek nie ma wygladać tylko smakowac ja miałem dobry zarobek na LM w obu dniach tez stawiałem na nie faworytów np malmo i galatasaray na jednym kuponie , na lidze europejskiej niestety wtopa ale moze odbija na ekstraklasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
Podziwiam ludzi obstawiajacych ekstraklasę. To jak kupon Lotto Trzymam hantle, by kupony Ci weszły

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
ostatnio wpadło jak w masełko , srednio stawiam 2 spotkania albo jeden na kuponie , teraz mam 2 i duzo do wygrania wiec mam nadzieje ze wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3146
Młody kozacko twoja szama sie prezentuje :)
A odnosnie bukmacherki lepiej sie w to zbytnio nie wczuwac przez ostatnie pare miesiecy niezle na pare k poplynalem i trzeba bylo konto zawiesic :) rutkow stawiasz za drobniaki czy przewaznie grasz grubiej? Dzis na Ruch piekny kurs jak na taki mecz i siadlo jak po masle..


Zmieniony przez - RapIsPac w dniu 2015-10-23 23:31:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Karol - Walka z samym sobą o lepsze jutro

Następny temat

"MASA"- czas start!!!

WHEY premium