SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
mnie nie podchodzi ja wole smak naturalny hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
ja zamówiłem jogurt wiśnia a dostałem owoce leśne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
owoce leśne też spoko, do omletów fajnie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Owoce leśne to mój ulubiony smak. Piłbym Suple wybrałeś takie jak trzeba :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
06.12.15 DNT

Rano wstałem i zawitał mikolaj


Chyba trzeba będzie to zjeść, bo  inaczej za rok dostanę ruzgę
(Najbardziej boli ta Nutella )
A jak u Was? Przyszedł ktoś z prezentem? :D
Po za tym rodzinnie dzionek minął,  jak każda niedziela.



Do omletu aromat waniliowy, klasyczny, ale też dobry. 2 śniadanie jadłem oczami ze względu na ładny kolor ryżu Potem ryz, wątróbeczka  i surówka z porem,  marchwią i kiszoną kapustą.  Rozpusta na maksa.  Kolacja to karp, komosa i bukiet warzywny :)





Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz K** VitaPak2+  Complex, WPC,Wit. D 2000 j.m. + K 100 , Activlab  monohydrat  kreatyny 5g

Powoli zaczynam czuć święta
Pozdro!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
wyślij mi Ty nie możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Sraty taty poradzę sobie z tymi fantami


Zmieniony przez - seba435 w dniu 2015-12-07 20:00:35

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
07.12.15 DT

Ciężka pobudka bo wczoraj Miss Polski oglądałem W szkole gicior, na WF grałem w piłkę nożną z pierwszą klasą. Pogrom :D



Zmiany!
A
- podciaganie na drążku 3x max
- Wiosłowanie podchwytem sztangą  3x20 ok. 17 kg
- wykroki z hantlami 3x 20 27.5 kg (łącznie)
- żuraw 3x max
- wyciskanie hantli  na plaskiej ławce 12x25kg 10x25kg 8x25kg  (łącznie )
-pompki 3x max
- wznosy bokiem hantlami 3x20 7.5kg (łącznie)
- uginanie przedramion z hantlami siedząc 12x 6.25kg 10x7.5kg 8x8.75kg
- francuskie leżąc na ławeczce hantlami 12 x 3.75kg 10x5kg 8x6.25kg (waga jednego hantla)
Max scyzory
Max unoszenie nóg płasko
Max unoszenie tułowia bokiem .
Należy doliczyć  wszędzie wagę gryfa  (0.6kg)

Jak widać doszły pompki, żuraw, Wiosłowanie i unoszenie tułowia bokiem. Jestem właśnie po treningu i powiem szcerze, że padam na maksa. Może rozpiska nie robi wrażenia, ale zapewniam że nie było opierxxlania! Poczciwy żuraw i pompki dają w kość jak wykona się poprawnie Technicznie. Teraz trening tak jakby jest bardziej dynamiczny. Dla mnie zmiana na plus. Daje radę!



Śniadanie miażdży. Mus zmplatkow jaglanych, z masłem z nerkowcow i aromat Creme Brule. No szkoda, że tylko miskę tego zrobiłem. . Szkoła to co zwykle, lecz z burgerem. Obiad na pompę. Po treningu ciut inaczej bowien makaron razowy z jogurcikiem, masłem orzechowym I bananem. Fajnie smakowało.




Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz K** VitaPak2+  Complex, WPC,Wit. D 2000 j.m. + K 100 , Activlab monohydrat kreatyny 2x5g
Smaczna ta kreta. Ciekawe jak z mlekiem


Dzień zleciał. Jutro pisze próbny polski i historię. Sam jestem ciekaw jak mi pójdzie. Gimbazo do dzieła!
Trzymajcie się!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Pamiętaj że mikołaj patrzy i się zawiedzie jak nie zjesz jego prezentu do wigilii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80248
skąd te aromaty bierzesz?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Karol - Walka z samym sobą o lepsze jutro

Następny temat

"MASA"- czas start!!!

WHEY premium