SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Dzięki Qlitr!
Bpl racja, jednak na szczescie dziś jest ok, ale wezmę to pod uwagę następnym razem.
19.12.15 DNT

Wieczorem wczoraj wypiłem vicks, wziąłem 2 tabsy wit. C i rano obudziłem się wyspany i bez żadnego bólu na szczęście. Samopoczucie też dopisuje Przed obiadem się jakoś tak porozciagalem. Po obiedzie w sumie spacer na jarmark i nic poza tym. Spokojnie dzionek zleciał.


Owsianka waniliowo-śmietankowo-czekoladowa z kiwi. Potem jaglana, filet z udzca, marchewki i masełko. Obiad to karp (filety w biedrze po 9.99 za kg! ) ryż basmati i orzechy włoskie. Później kasza gryczana i druga połówka makreli.




Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz K** VitaPak2+ Complex, WPC,Wit. D 2000 j.m. + K 100 , Activlab monohydrat kreatyny 5g, 4xWit. C 200 mg, Vicks Symptomed max hehe dobry ten pomarańczowy.

Właśnie kończę referat z chemii o negatywnych skutkach nadużywania alkoholu
Łatwy temat haha
Miłego wieczoru, Pozdro!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
moge Ci pomóc w referacie po piatkowej wigili zakładowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
No, teraz może postaraj się o magistra z tego zakresu
20.12.15 DNT

Co napływ osób w kościele na święta to nie mam pytań   W marketach  tez multum ludzi. Ledwo na parkingu miejsce szlo znaleźć masakra. Dobrze, że karpia juz mam bo  kolejka po niego przez całe tesco się ciągnęła hah.  Szkoda, że święta bez śniegu będą. Przez godzinę ubierałem  choinkę dzisiaj, choć nie cieszyło to już jak kiedyś


Omlet ze zmielonej komosy ryzowej z  aromatem kawowym, na wierzch pomarańcza i orzechy. Quinoa fajnym posmak daje, super sprawa. Potem kasza, cyc I warzywa.  Obiad to wołowinka,  paraboliczny. Słodka kolacja to śmietankowa jaglana z twarożkiem o smaku chałwy.



Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz K** VitaPak2+  Complex, WPC,Wit. D 2000 j.m. + K 100 , Activlab monohydrat kreatyny 5g, Wit. C 400 mg

Odliczam  do świąt bo wiadomo, że cieszą Znowu się porozciagalem i nieźle Wypoczalem przez weekend.
Ruszamy z kolejnym tygodniem ;)

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nic dziwnego, wszyscy jak zwykle zakupy robią na ostatnią chwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w marketach / galeriach masakra dobrze ze juz praktycznie wszystko mam ogarniete ale idac na silownie czy parkujaca ( klub w galerii) to masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
21.12.15 DT

Ale się wyspałem masakra Akumulatory pełne. W szkole wystawiają juz oceny i za ch**a nie wiem co szkodzi im postawić tę wyższa ocenę gdy brakuje w średniej 0.02 .... Co zrobisz jak nic nie zrobisz.... Na WF siatkówka. Coraz lepiej wygląda w mojej klasie jej poziom. Juz jest nawet ok haha. Prawie palca se wybiłem bo źle przyjąłem serwa. Chyba każdy tak miał Przed treningiem niestety znowu w sklepie. Trzeba było się przygotować na jutrzejszą wigilię klasowa. Nie mogę się doczekać :D



A
- podciaganie na drążku 3x max
- Wiosłowanie podchwytem sztangą  ok. 17 kg
- wykroki z hantlami 3x 20 27.5 kg (łącznie)
- żuraw 3x max
- wyciskanie hantli  na plaskiej ławce 12x25kg 10x25kg 8x27.5kg  (łącznie )
-pompki 3x max
- wznosy bokiem hantlami 3x20 7.5kg (łącznie)
- uginanie przedramion z hantlami siedząc 12x 7.5kg+1.25kg 10x7.5kg 8x8.75kg
- francuskie leżąc na ławeczce hantlami 12 x 5kg+1.25kg 10x5kg 8x6.25kg (waga jednego hantla)
Max scyzory
Max unoszenie nóg płasko
Należy doliczyć  wszędzie wagę gryfa  (0.6kg)

Jeden z lepszych treningów. Dwa progresy w łapach! Cały czas czułem moc i miałem siłę. Super poszło. Chyba wigilia jutrzejsza mnie zmotywowała Łapcie zdjęcie bo dawno nie było :




Z rana mega omlet! Wiórki kokosowe, na wierzch jogobella wiśniowa, pomarańcza i nerkowce omomom . W szkole prowiant z kiszonym. Obiad klasyk. Potreningowy to ryż poziomkowy, banan posmarowany nutellą i wpc czoko Tak wszedł trening, że nutella w nagrodę.



Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz K** VitaPak2+ Complex, WPC,Wit. D 2000 j.m. + K 100 , Activlab monohydrat kreatyny 2x5g, Wit. C 400 mg

Przyjemny dzień ;)
Miłego!
1

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Jest git! :D Masa idzie i to czysto.
Wiligilie klasowe... ehh to były czasy


Zmieniony przez - Steven_99 w dniu 2015-12-21 20:10:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Dzieki! Korzystam właśnie z tych czasów i nie wiem czemu chcą likwidować gimnazja :((


Zmieniony przez - seba435 w dniu 2015-12-21 20:11:23

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
masa idzie zobaczymy po swietach ile wpadnie kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
seba435
Dzieki! Korzystam właśnie z tych czasów i nie wiem czemu chcą likwidować gimnazja :((



Zmieniony przez - seba435 w dniu 2015-12-21 20:11:23


za moich czasow a byly to poczatkowe roczniki to czysta patologia wiec pod tym wzgledem mnie nie dziwi ze chca zlikiwidowac pytanie czy przez 15 lat sie sytuacja w nich nie zmienila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Karol - Walka z samym sobą o lepsze jutro

Następny temat

"MASA"- czas start!!!

WHEY premium