SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
13.12.15 DNT

Z rana po kościele wielkie zakupy. 3 kg piersi,2kg filetow z udek kurczaka 5 opak. ryżu basmati, 30 jajek itp. Nie będę dalej wymieniać,  ale to wszystko tylko dla mnie bo rodzice jedzą co innego (ale też zdrowo). Jestem zadowolony Po za tym Latałem po wszystkich elektromarketach za blenderem i sam nie wiem jaki wybrać. Patriotycznie wziąć Zelmera  czy może Boscha?  Do końca przyszłego tyg trzeba jakiś kupić,  bo mało orzechowe się kończy.



Śniadanie to omlet jabłkowy z twarożkiem orzechowo-cynamonowo-czekoladowym.  Później jaglana,masełko, kiszone i filety z udek. Obiad podobnie lecz basmati, włoskie orzechy i surówka.  Kolacja to ryż brazowy, cyc i suróweczka.  Mega smacznie.




Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz K** VitaPak2+  Complex, WPC,Wit. D 2000 j.m. + K 100 , Activlab  monohydrat  kreatyny 5g, Wit. C 400 mg
Znalazłem jakąś resztkę wit c. Będę brać żeby zużyć.

W przyszłym tyg chyba nie robie ładowania bo za 2 tyg czekają mnie 3 wigilię no i sam fakt,  że święta także masa będzie pełna parą.
Trzymajcie się!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Kup ten który będzie lepszą inwestycją. Relacja ceny do jakości itd itp. :D Patrząc na ostatnie wydarzenia polityczne... chyba nie warto się patriotyzmem kierować Poza tym możesz wspomóc gospodarkę zachodnich sąsiadów u których zaczynam inwestować

Jak idzie nauka niemieckiego? ja właśnie ogarniam materiał do certyfikatu i pójde tam jak na wojnę Im więcej czytam gramatyki tym mniej wiem, wszystko się miesza.

Tak na szybko, nie wertując dziennika: witaminę D codziennie bierzesz? Kontrolujesz jej ilość ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234885
Ja mam Bosha taniego 250W i daje rade juz ze 3 lata:)
za to odkurzacz i maszynka do wlosow Zelmera rowniez nie narzekam
osobiscie bym patrzyl na moc i budowe napedu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
Wiesz co skoczę jutro chyba po takiego Bosch 750w, na pewno styknie. Tak jak mówisz, nie ma co oszczędzać bo kupić za 2 miesiące kolejny to tylko problem niepotrzebny. A po za tym niech będzie, wesprę ich Dzięki. Z niemieckim powiem Ci, że powoli do przodu, tak jak u Ciebie najgorzej gramatyka, ale stronę bierna teraz dobrze ogarnąłem choć to mało przydatne A Wit. D biorę jedna kapsułkę dziennie i tylko tu kontroluje jej ilość w sumie. A czemu takie pytanie? Tomek,ale do masła chyba by nie styknal co :D a odkurzacz tez mam zelmera


Zmieniony przez - seba435 w dniu 2015-12-14 07:10:27

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234885
sprawdz czy w srodku ta "sruba" napedowa jest z dosc solidnego plastiku i czy dobrze lezy ten bolec w srodku, bo czasem lubi sie to scierac jak bedzie luz za duzy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
raz plastikowy mi sie ukrecił i to bardzo szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234885
tylko pewnie Tobie chodzi o plastikowy ten caly mechanizm w koncowce doczepianej?
k***a brakuje czlowiekowi slow zeby to nazwac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234885
bo mi chodzi o to co na foto zaznaczylem, zeby w srodku bylo solidne:)
bo cala koncowka wiadomo, ze metal najlepiej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 4542 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25262
Fajny dziennik ,powodzenia :) będę zagladac

Blog kulinarny - serdecznie Zapraszam
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Kendi_na_Bombie,w_Kuchni_:_-t1095480-s9.html#post5

Jedz jak Król,żyj jak Król ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Karol - Walka z samym sobą o lepsze jutro

Następny temat

"MASA"- czas start!!!

WHEY premium