SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"MASA"- czas start!!!

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
Cześć!
Dnia 12 pażdziernika zaczynam nowy etap w swoim życiu. Mianowcie, zrobię 20 kg "masy". Do kiedy? Planuję rozłożyć to 12 marca 2016. Chciałbym robić 1kg/tydzień + 2tyg zapasu. Waga na dzisiaj 85,5kg. Zdjęcie wrzucę na dniach do porównania, żeby później nie było że jakiś fake :D.
Piona!
Śledźcie mój profil.
Komentujcie/
etc.
H5!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
Waga już 87kg na budziku

Zmieniony przez - silvano94 w dniu 2015-10-26 20:14:09
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22
tylko sie nie zalej dziku!bo zycie na redukcji nie jest kolorowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22
jak tam masowanie sie, idze po mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 5554 Napisanych postów 7389 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 229142
Bede podglądał - ambitny plan, ja wystartowałem w podobnym okresie i tez planuje do konca marca mase ale założyłem sobie za cel+ - 8kg a jak wyjdzie to zobaczymy:) .

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Obecna waga na zdj. to 90.5kg. Narazie jestem mega zadowolony

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rusałka na siłowni - DT Skelque (foto str.105)

Następny temat

Dziennik NIE-konkursowy monkey&monkey na masie

Zestaw 1