SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Ja jak bym miała tańczyć to tylko z partnerem panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Zatańczysz ze mną pole dance?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Popuri wyrwałby rurę

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
24.11.15 DNT

Witam, witam!  U mnie rano -2-°C, ale czapka i rękawiczki są!  Robią u mnie w mieście remont głównej ulicy także korki w drodze do i z szkoły niemiłosierne. .. W szkole przyjemnie, choć przed świętami  powoli zaczynają się sypać sprawdziany. Dam radę :D Z aktywności nic szczególnego prócz schodów w szkole.





Jeden z lepszych omletów ever bananowo - kakaowy  na wierzch maslo migdałowe i jeszcze wpc gęste jak miód. Sztos. W szkole znowu z kiszonymi  bo babcia jeszcze z 30 słoików ma ♡ Na obiad ryż,  marchewy  i uwielbiane udka. Na kolacje jaglana na ziołach i znowu udka





Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz K** VitaPak2+  Complex, WPC
Co do białka  Sci teca  czekolada - pomarańcza . Smak naprawdę  rewelka,  przypomina mi jakoś tak piernika czy czekoladę ze skórką pomarańczy. Czuć chemiczny posmak, ale aż tak nie przeszkadza.  Do omletu idealne.

Jutro ladowanie, ważenie i trening B! Wspaniałe!
Miłego wieczoru!
1

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
dla mnie sernik cytrynowy petarda ze sciteca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Prosimy podsumowania Waszej pracy na 29.11 (niedziela)

Najlepiej zdjęcia z początku z obecnymi posklejać do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Jak będę miał okazję to spróbuję tego białka Remik of course!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
25.11.15 DT

Mega oczy się kleiły  z rana.  W szkole na propsie, 6 z historii (jedyna w klasie!) I przeszedłem z j.niemieckiego  w konkursie przedmiotowym  do etapu rejonowego. Jutro historia , piątek matma. Zapowiada się ciekawie.




B
Przysiad z hantlami 4x15 27.5kg (oba hantle)
Martwy ciąg na prostych nogach 3x20 22.5 kg +2.5 (oba hantle)
Wiosłowanie hantlami 4x 15 27.5 kg (oba hantle)
Rozpiętki hantlami 4x15 20 kg
Wyciskanie hantli siedzac 12x8.75kg 10x10kg 8x11.25 kg
Uginanie przedramienia z hantla w oparciu o kolano 3x12 6.25kg
Pompki odwrotne 3xmax 34-30-23
2X max zwisy  na drążku.
2x20 skłony  z hantla  12.5 kg
2xmax Wspiecia z hantlami po 12.5 kg
Należy doliczyć  wszędzie wagę gryfa  (0.6kg)

Znowu fajnie wszystko. Zwiększyłem  ciężar w MC na prostych nogach  i dobrze to odczułem,  nogi aż się trzęsly  W przyszłym tyg chyba zwiększenie ciężar w przysiadach. Niezły  wycisk dostałem.  Szczególnie ze potreningowy  posiłek motywował, aby się nie opierdzielać.



Czemu wcześniej nie robiłem polewy  z WPC? Omlet tiramisu,  masło migdałowe i waniliowe WPC. W szkole chyba zgadniecie co? Na obiad orzechowy ryż naturalny. Po treningu ładowanie.  Wszamałem szczerze ledwo to co w wypisce i Podsmażane na patelni grillowej .  Kiełbasa z lokalnego rynku, ale wpisalem w dziennik byle jaka.  Było cudownie, ale teraz zdycham haha





Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz K** VitaPak2+  Complex, WPC

Skoro podsumowanie w niedzielę to wstrzymam się z podaniem wagi.
Jutro z rana piłka nożna,  trochę wywieje mnie. Ale chcę już grać :)
Miłego wieczorku

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Karol - Walka z samym sobą o lepsze jutro

Następny temat

"MASA"- czas start!!!

WHEY premium