SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
Tak jak mówisz. Jak wiadomo markety idą na ilość, także muszą dojrzewać u nas w domku. Smacznego jak dojrzeją!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jaka obecna waga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
Dzis mialo byc wazenie wiec zapewne jek wroci ze szkoly to poda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to niech już się wstrzyma

Prosimy podsumowania Waszej pracy na 02.11.2015
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
W porządku!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
tak wiec dobre podsumowanie ma być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
29.10.15 DNT
Bardzo się wyspałem. Trochę czułem plecy i dwójki ud po wczoraj. Z rana 1.5 godz. Piłki nożnej. Tym razem 21 do 12 dla nas. Bez żadnej gleby! Nieźle się spociłem choć na początku zimno jak cholera. Zamówiłem nowy komplet bielizny termoaktywnej, przyda się bo coraz chlodniej. Po piłce miałem sprawdzian z matmy. Myślałem że usnę


Śniadanko papka-sztos W szkole trochę mi podjedli (a właściwie podjadla ) mój posiłek. Oczywiście pierwsze co, to ,,daj mięska". Niby jutro też ma sobie zrobić taki posiłek, zobaczymy!
Na obiad wątróbka. Uwielbiam podroby.
Na kolację jaglana z karmelowym aromatem i zainspirowany Bzykiem, twaróg z cynamonem i masłem orzechowym. Proste, a jak twaróg lepiej wchodzi!





Juz standardzik.
Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz Activlab Vitality  Complex

Wagę zapodam na podsumowaniu. Postaram się ładnie Wam je przedstawić :)
Teraz idę robić porannego omleta. Mam jak mój trener- juz chcę poranek i śniadanie
Miłego wieczoru!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
Bzyk wiele osób inspiruje co do szamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
30.10.15 DT

Piatek, piąteczek  piątunio  kochany! Od samego rana jakoś jestem pełen energii.  Na  WF graliśmy z dziewczynami w uni-hokeja. Jestem wyrozumiały,  ale gry z dziewczynami są ciut nie dla mnie. Można się pośmiać,  ale trochę mnie ponosi haha. Jeszcze jak się trzyma kija to już całkiem może ponieść W przyszły piątek jadę do Berlina. Spróbuję wszystkich rzeczy light, zero takich jak mezzo mix. Nie mogę się doczekać! (Pewnie małe ladowanko  rzeczami nie--light tez będzie )
Pora na ulubioną cześć



A
- podciaganie na drążku 4x max 15,5-10-7-6,5 
- wykroki z hantlami 4x 20 22.5 kg
- wyciskanie hantli  na plaskiej ławce 12x20kg 10x22.5kg 8x25kg x27.5kg
- wznosy bokiem hantlami 3x20 3.75 kg ,,regres"
- uginanie przedramion z hantlami siedząc 12x 6.25kg 10x7.5kg 8x8.75kg
- francuskie leżąc na ławeczce hantlami 12 x 3.75kg 10x5kg +1.25kg 8x5kg (waga jednego hantla)
20x scyzory
20x unoszenie nóg płasko

Super trening!  Wszystkie mięśnie czuje. Robie coraz dłuższą fazę negatywną w podciąganiu. W unoszeniu barków zmniejszyłem  ciężar,  aby nie robić powtórzeń oszukanych. Strzał w dziesiątkę! Odziwo  Barki czuję jeszcze lepiej. Zmęczylem się i spociłem nieźle,  ale z chęcią bym to powtórzył


Omlet pierwszy raz z platków jęczmiennych. Powiem szcerze, że w smaku są prawie identyko jak jaglane. Za to znacznie tańsze. 60masła orzechowego  na połowie omleta- po przekrojeniu była to gruba warstwa Potem standardzik. Sos 5 smaków  w posiłku potreningowym.




Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz Activlab Vitality  Complex, po treningu 25 g WPC. Kończy się WPC, trzeba jakieś kupić :D

Trochę dłuższy weekend, z racji wolnego poniedziałku.  Podsumowanie będzie przez to mam nadzieje bardziej dopracowane!
Odpoczywajcie, regenerujcie się!


Zmieniony przez - seba435 w dniu 2015-10-30 19:57:44

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
masło orzechowe na omlecie pierwsza klasa , pamietam te sniadania na redu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Karol - Walka z samym sobą o lepsze jutro

Następny temat

"MASA"- czas start!!!

WHEY premium