SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik] Qwert.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Płeć : mężczyzna
Wiek : 16
Waga : ok. 70 kg
Wzrost : 175
Obwód klatki : 86
Obwód ramienia : 30
Obwód talii : 77
Obwód uda : 54
Obwód łydki : 40
Aktywność w ciągu dnia : mała
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia, 6x bieg (5km)
Odżywianie : raczej nie przestrzegam
Cel : utrata kilku kilogramów i rzeźba poszczególnych części ciała
Ograniczenia żywieniowe : brak
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie, piłka nożna
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie
Stosowane wcześniej diety : brak

Jak możecie wyczytać - nie jest najlepiej. Ogólnie moje ciało wygląda nie najgorzej, lecz nie jestem z niego w 100% zadowolony. Od jakiegoś tygodnia staram się systematycznie truchtać i kontrolować gubione sekundy. Ćwiczę generalnie w garażu, mam kilka podstawowych przyrządów (Ławeczka, gryf prosty, lekko łamany i hantle) i obciążenia do 40 kg. Ćwiczę 3 razy w tygodniu (pn-śr-pt)i wykonuję po dwa ćwiczenia na każdą partię ciała (klatka, plecy, biceps, triceps + brzuszki x100 i pompki x20). Po dwóch tygodniach efekty są dość nikłe, więc chcę zacząć stosować dietę. Z racji, że jestem strasznie zielony proszę o ułożenie takowej przez kogoś obeznanego (byłbym wdzięczny o przykłady produktów, dań). Masę bez wątpienia mam, więc nie chcę przybierać na wadze. Proszę o wszelakie porady, pozdrawiam ;) W najbliższym czasie zapodam może zdjęcia. Dziennik zacznę od przyszłego tygodnia, życzcie wytrwałości.

Zmieniony przez - Qwert. w dniu 2013-07-26 20:18:10

Zmieniony przez - Qwert. w dniu 2013-07-26 20:23:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 864
W takim razie powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9366
Ale nie proporcjonalny jesteś 86 w klacie przy wadze 70 kg i takim wzrostem to raczej nie mozliwe ;p i 30 w bicku tez cos oszukane a potem 40 w lydce oO no ale powodzenia :D

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] mArc97 Uderz w Tłuszcz !

Następny temat

[Dziennik] Salivan

WHEY premium