SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę. propozycja posiłków w ciągu dnia.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
zastanawiam się czy bardziej wiarygodne źródło makroskładników to, to które jest na opakowaniu, czy z tabeli, np. vitalmaxa.. ?
bo przecież, każdy naturalny produkt nie jest identyczny... więc wg. mnie vitalmax jest bardziej uogólniony/dopracowany.
bo widzę pewne rozbieżności... np. w ryżu brązowym jest różnica bardzo dużo, 10 g ww na 100 gr. ryżu ( może na opakowaniu nie odjęli błonnika, bo ryż chyba ma koło 10gr na 100 gram)

i przeczytałem przed chwilą, że ryż brązowy nie nadaje się do budowania masy, bo "za wolno się trawi" i piszą, żeby zarówno po treningu jak i podczas całego dnia jeść ryż biały... głupota jak dla mnie (no chyba, że ktoś skrajnie ekto jest), co o tym myślicie?
jeśli tak by było to paraboiled też trzeba by było odstawić...



Zmieniony przez - mihsam w dniu 2010-09-17 19:27:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zastanawia mnie natomiast po co CI dokładnie liczyć skoro i tak to wszytsko jest na oko wyraziłem już swoją opinię i nie czytaj bzdur to do drugiego zapytania

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
BTW w miarę dokładnie licze, bez przesady, wiem, że już o tym pisałeś i zgadzam się z Tobą. Pytam bardziej z ciekawości.

a te 'bzdury' są z sfd, dlatego napisałem o tym tutaj, bo mnie to zdziwiło i to nawet w tym dziale, chociaż art jest stary dosyć.

Zmieniony przez - mihsam w dniu 2010-09-17 21:12:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
trzeba patrzeć na daty i na autorów czasem....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Fakt, nie spojrzałem na datę, a autorzy... Jeden z nich był ekspertem, ale spoko. Nie było tematu, chociaż dzięki mimo to.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Byłem własnie w sklepie, ale nie bylooleju lnianego, pewnie za jakiś czas znowu go wystawia... Czy mogę do tego czasu używać oleju slonecznikowego jako źródło tłuszczy wielonasyconyxh?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
niee!
lepiej orzechy wloskie czy siemie lniane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
dobrze.
mam w domu siemie lniane, tylko nie wiem jak je zjeść... mógłbym je zmielić w młynku i posypać posiłek....bo całych ziaren raczej jeść nie da rady...
trzeba je poddać obróbce termicznej, czy można tak od razu zmielić i jeść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak miel i jedz to najlepsze wyjście

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
spoko ;)
w sumie żadna różnica jak czy olej, czy siemie... siemie jest w całych ziarenkach, wiec chyba jest bardziej wartościowe niż olej.. ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dieta dla mnie...(grubas)?

Następny temat

Dieta - poprawa, opinie

WHEY premium