SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę. propozycja posiłków w ciągu dnia.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
do każdego posiłku(oprócz śniadania i około treningowych) dodaje warzywa, bo lubie i bo jest zdrowo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
mógłbym w jednym z posiłków zamiast oliwy/oleju lnianego dodać masła, zeby wyrównać udział kwasów tłuszczowych?
masło to chyba dobre źródło NKT...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
mozesz dac masło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
spoko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
znalazłem art o diecie zgodnej z grupą krwi... czy należy się nią mocno sugerować ?
bo jest tam napisane, że nie powinienem jeść kurczaka. wiadomo, że pierś jest jednym z głównych źródeł białka. polecają tam indyka i nie było by problemu, gdyby nie cena indyka, który jest zdecydowanie droższy od kury...
pozatym piszą, że nie powinienem jeść kaszy gryczanej, którą lubię i jest zdrowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7896
Wogule nie sugeruj się dietą na gr. krwi , i spokojnie jedz na to co masz ochote :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
jw
ludzie o tej samej grupie krwi moga byc bardzo rozni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
no właśnie, bo zawsze jadłem, kure, kasze, banany i było ok, za to po niektórych innych produktach, które niby mogę, miałem np. nadkwaśność...
dzięki za odp. ;)

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
opinie są różne spróbować sobie możesz jednak nie spodziewalbym sie cudów

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
ja nie spodziewam się cudów i nie mam zamiaru odżywiać się tylko np. mięsem z indyka i żadnym innym.
Uważam, że zdrowe produkty dla każdego będą dobre, a nie tylko dla jakiejś grupy krwii. z tego co patrzyłem, to grupa "0", nie może jeść praktycznie niczego... żadnych zbóż, ryżów itp... i jak on ma zrobić masę ? na warzywach ?

też uważam, że nie było by z tego jakichś większych efektów...
bo przecież tuczy, nadwyżka kcal...

tak pozatym, korzystałem sobie dzisiaj z vitalmaxa i udało mi się rozłożyć kwasy tłuszczowe po równo ;)


Zmieniony przez - mihsam w dniu 2010-09-16 22:12:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dieta dla mnie...(grubas)?

Następny temat

Dieta - poprawa, opinie

WHEY premium