SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Geler-GISZMAN-trening/dieta/suple/news

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam!!
Jeszcze raz dziękuje wszystkim za wyrazy współczucia...niestety życie musi toczyć się dalej i nic nie wróci życia mojemu bratu.
Tak jak się spodziewałem sprawa ugrzęzła w miejscu i policja nie może nikomu postawić zarzutów, choć są przypuszczenia kto mógł to zrobić,wydawać by się mogło że trzeba byłoby wymierzać sprawiedliwość samemu w naszym kraju....

Na ten moment chciałbym zamknąć tą sprawę na forum i zająć się tym co potrafię najlepiej, czyli ciężkim treningiem i dążeniem do nowego celu,czyli kategorii 90 kg.

W między czasie obserwuje konkurencje w kraju, ostatnio wybrałem się na zawody organizacji NABBA MR.IRELAND 2010.
Wybrałem się na te zawody przede wszystkim, ze względu na kategorie „FIRST TIMERS” w której udział wzięli nasi dwaj rodacy ,Witold Wolnowski i Robert Ciurysek oraz mój dobry kolega z siłowni David O’Neill.
Już po kwalifikacjach byłem pewien, że to właśnie między tą trójką rozegra się walka o pierwsze trzy miejsca. Witold wydawać by się mogło, że poszedł w ślady „Papaja” i świetnie transformował się z zawodnika Strong Man w Kulturyste. Podobnie jak Tomasz Lech, Witek w swoim debiucie zaprezentował się naprawdę dobrze, był duży, pękaty i przy tym miał bardzo dobre proporcje, moim zdaniem najlepiej też pozował co wśród debiutantów niestety jest nadal rzadkością.
Jednak w bezpośredniej konfrontacji z Davem , Witek w oczach sędziów zasłużył na drugie miejsce, być może tym razem sędziowie postawili na jakość i definicję, którą Dave tego wieczora miał bez wątpienia najlepszą. Głęboka separacja mięśni czworogłowych oraz grzbietu, zrobiła na mnie ogromne wrażenie!




od lewej:R.Ciurysek (3),David O'Neill(1),Witold Wolnowski(2)




zwycięzca debiutów Dave O'Neill

Robert Ciurysek, który do tych zawodów był prowadzony przez Ralpha Brzózke zajął bardzo dobre trzecie miejsce. Ze względu na
brak podziału na kategorię wśród debiutantów Robert mimo dobrej definicji i separacji, za bardzo odbiegał rozmiarami od pierwszej dwójki dlatego też nie mógł nawiązać bezpośredniej walki o wyższą lokatę.
Poziom zawodników w kulturystyce klasycznej niestety bardzo mnie rozczarował, większość startujących przypominała swoją formą zawodników fitness, wyjątkiem był Meelis Susi ,Estończyk który ku mojej uciesze bez apelacyjnie wygrał tę kategorię. Mel podobnie jak Dave O’Neill trenuje w tej samej siłowni co ja, widać GALWAY CITY GYM jest prawdziwą kuźnią talentów ,nie bez powodu siłownia nosi przydomek „HOME OF CHAMPIONS”.
Wśród kobiet została rozegrana tylko jedna kategoria „Figure” a główną pretendentką do zajęcia pierwszego miejsca była Aly Dowling , jedna z najbardziej doświadczonych i utytułowanych zawodniczek w Irlandii. W tej samej kategorii wystąpiły aż 3 Polki: Karolina Kochanska, Karolina Tokarska oraz Katarzyna Tasarz Gasiorowska.
Najlepiej z Polek zaprezentowała się Karolina Kochańska pokonując w finale znacznie bardziej doświadczoną Aly i zajmując najwyższe miejsce na podium.
W trakcie ogłoszenia wyników organizatorzy zaliczyli dużą wpadkę i przez omyłkę ogłosili zwycięstwo Kasi zamiast Karoliny, dopiero po kilkunastu minutach zmieniono decyzje i poprawiono wyniki. Dla obu naszych zawodniczek byłoby to niezwykle niemiłe doświadczenie, miejmy nadzieje, że w przyszłości organizatorzy będą bardziej dokładni w wypełnianiu swoich obowiązków.




od lewej:Karolina Tokarska, Ja,Katarzyna Tasarz Gasiorowska

Objawieniem MR.IRELAND 2010 okazał się Frank Kohut, z którym miałem przyjemność startować w 2009r.,wtedy był to zawodnik zupełnie bez formy i zajął ostatnie miejsce w naszej kategorii.
W tym roku to był prawdziwy „COME BACK” tego zawodnika, widać wzorowo odrobił lekcje, Frank powrócił w wielkim stylu deklasując swoich rywali w klasie 2 do 175cm jak i w OPEN.
Głównym sponsorem zawodów jak co roku była firma Vitamin Shop, która ufundowała zawodnikom nagrody w postaci odżywek.




open class:od lewej:Famous Assissi,Paul White ,Frank Kohut


Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-10-26 14:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Na zdjęciu ta Kasia prezentuje sie elegancko :D Gisz wie co dobre hehehe :D


Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2010-10-26 16:51:24

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Tak się zastanawiam czy są jakieś informacje co do następnych zawodów fed.NABBA , bo chętnie bym tez zobaczył

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Dobre fotki Dawid jak masz wiecej to zapodaj :)

Swoja droga coraz wiecej Polakow za granica zaczyna dzialac i to nie tylko w BB ale w kazdej dziedzinie sportu :)

Oby tak dalej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Fajno,że Witek też się wziął za kulturystykę i od razu sukces.Widzę że Polacy nieźle mieszają w Irlandii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Raszek Kasia była faktycznie w bardzo dobrej formie, jak na debiut to na prawde rewelacja!!

Przesta co roku w okolicach września/ października odbywają się najważniejsze zawody w sezonie dwóch federacji:NABBA Mr.Ireland i RIBBF National Championships.
W sezonie wiosennym są jeszcze organizowane zawody przez RIBBF Spring Classic, to w okolicach kwietnia, NABBA w poprzednich latach również organizowała podobne zaowody, więc najbliższe zawody na wiosnę.

Karolu w miniony weekend odbyły się mistrzostwa kraju RIBBF, gościem specjalnym był Ronnie Coleman i muszę powiedzieć,że dał na prawdę czadu,nie przypuszczałem,że będzie jeszcze w tak dobrej formie.Wieczorem postaram się powrzucać foty.

Tomku faktycznie mamy tu mocną ekipę,a z tego co rozmawiam z chłopakami,to szykują się następni do debiutów w przyszłym roku

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-10-27 15:19:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Wszędzie się odnajdziemy-i to pocieszające że nie mamy kompleksów za granicą tez zgarniamy co swoje,widze że super zawody i super że masz okazje tam działąć-sam wiesz najlepiej co robić.

Kiedyś jak Cie odwiedze to chce zobaczyć "dom mistrzów" .
Gratulacje dla Naszych,dziewczyny to dla Mnie miłe zaskoczenie-tak dalej.

Dave O'Neill -super nogi.

Pozdro i miło takie rzeczy sie czyta.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Koniecznie Tomku!!Musisz mnie tutaj odwiedzić z całą rodzinką,dobrze byłoby to zgrać z kolejnymi zawodami na wiosnę bo i pogoda wtedy będzie nieco lepsza.
Teraz niestety nastał czas typowo barowy leje,leje i jeszcze raz leje
Ps.W końcu będzie okazja na kilka wspólnych treningów u mnie w "Home of Champions"!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Hasło i nie ma problemu,to będzie mocny ciężki trening z dużymi klamotami obaj na masie.
Przygoda i śmiesznie raczej jak sie widzieliśmy było zawsze-hahaha.To kolego wiosna,jak juz nie będzie tak barowo bo jeszcze zamiast na treningu skończymy w barze ciężkim kuflem i mocnym piwem.
Pozdro.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Kilka fotek z mistrzostw Irlandii (RIBBF),które odbyły się dwa tygodnie temu, gościem specjalnym był Ronnie Coleman!!







Muszę powiedzieć, że Ronnie zaskoczył mnie swoją całkiem dobrą formą jak na czas,który już przecież nie startuje,cały czas robi ogromne wrażenie!

I tym razem nie zabrakło chłopaków z mojego klubu,"HOME Of CHAMPIONS" znowu górą!!Startowało aż 4 moich kolegów,dwóch z nich wygrało swoje kategorie w tym jeden z nich wygrał również w OPEN.
Zwycięzca kategorii NOVICE:Colin Kenelly




Świetna forma kolegi,to jego dopiero drugi start jak do tej pory, myślę że jeśli wystartowałby wśród seniorów mógłby wygrać OPEN

Zwycięzca kategorii 90kg oraz OPEN:Jozef Podolsky







Kategoria ciężka:




Kategoria OPEN:




Z Jozefem startowałem na Spring Classic, wtedy udało mi się z nim wygrać ciekaw jestem jakby się to potoczyło tym razem gdybym bronił tytułu w tym roku
W każdym bądź razie trzeba ostro zasuwać bo widać,że konkurencja nie śpi

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-11-02 18:17:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass XXL pytanie

Następny temat

miarka do odżywek - pytanie

WHEY premium