SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Geler-GISZMAN-trening/dieta/suple/news

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Cześć Dawid!
Mam do Ciebie pytanie odnośnie diety w okresie budowania masy.Szczerze mam niewielkie doświadczenie w trzymaniu jakiejś ścisłej dietki a zależy mi by wziąć się za kulturystykę poważnie a co za tym idzie dieta to podstawa. Może pomógłbyś mi skomponować jakąś ciekawą dietkę? pozdrowionka!

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Piotrx1 prawdopodobnie masz wolną przemianę materii i dlatego, też łatwo łapiesz tkankę tłuszczową. Co do diety to osobiście jestem zwolennikiem trzymania tłuszczy w trakcie redukcji na maksymalnie niskim poziomie, tym bardziej jeśli w posiłkach mam ciągle ww.
Dlatego też, sugerowałbym wyeliminowanie nieco tłuszczy z obecnej diety, przykładowo jeśli w drugim posiłku dajesz dwa żółtka, to nie dodawaj już masło orzechowego, w trzecim posiłku masz 75gr.ryżu, więc też zrezygnowałbym z dodatkowego oleju, w posiłku piątym masz 200gr. ryby jeśli jest to makrela,łosoś lub dorsz to już w tych rybach masz dostatecznie dużo zdrowych tłuszczy,dodatkowa oliwa w tym przypadku również jest zbędna.
Jeśli chodzi o trening siłowy i aerobowy to czy ćwiczysz na siłowni,w domu??Jakim czasem dysponujesz, ile razy w tygodniu możesz ćwiczyć??
Odpowiedź wyślij już w temacie „pod okiem zawodowca” unikniemy w ten sposób bałaganu.

DominatorG sam właśnie zabieram się za konkretne budowanie masy mięśniowej, jestem w trakcie pisania całej konkretnej rozpiski z treningu, diety i suplementacji jaką będę trzymał przez najbliższe tygodnie, jutro wkleję całość w tym temacie, tak więc będziesz mógł podpatrzeć jak mniej więcej może to wyglądać.
Póki co możesz zajrzeć na mojego bloga, tam dietę mam już rozpisaną
http://trecteam.pl/blogi/geler/?p=568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Ok dzięki za chwilke sobie zerknę a jeszcze jedno pytanko :P odnośnie treningu w okresie budowania masy. Jak już mówiłem chciałbym zabrać się za kulturystykę na poważnie więc potrzebowałbym i trening profesjonalny, czy zerknąłbyś w moj profil i pomógł w ułożeniu takiego planu? dzięki wielkie z góry i powodzenia !

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Chciałbym się dowiedzieć jeśli robię masę to czy mogę pozwolić sobie na większą ilość słodkiego? Przyznam się, że bardzo lubię słodkie i potrafię nieraz zjeść tego sporo;) Ale staram się ograniczyć do zera...

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Karciarz jeśli chcesz utrzymać w miarę dobrą jakość mięśni to nie radzę, ale ja np.sięgam po batony proteinowe jak mnie najdzie na słodkie.Powiem Ci,że nawet lepiej mi one smakują niż inne "normalne" słodkości, poza tym masz dodatkową ilość białka i minimalną ilość cukrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
A podałby mi ktoś dobre połączenie partii na 4-ro dniowy plan na masę??

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Najbardziej chciałbym sobie zwiększyć obwód klatki piersiowej i bicepsa...

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Np.
Pon-Klatka/Barki-przedni i środkowy akton:2 ćwiczenia po 3/4 serie
Wt-Nogi
Czw-Plecy/Tylni akton naramiennych
Pt-Bic/Tric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Wielkie dzięki;)

Mam jeszcze jedno pytanie co do tego połączenia partii, a mianowicie co tutaj jest takiego szczególnego, że jest to na powiększenie obwodu klatki piersiowej i bicepsa?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass XXL pytanie

Następny temat

miarka do odżywek - pytanie

WHEY premium