SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Geler-GISZMAN-trening/dieta/suple/news

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
jabi ogólnie nie przepadam za swoim wyglądem na masie,zdecydowanie wolę siebie o 10 kg mniejszego ale za to bardziej wyciętego,dlatego staram się przynajmniej sześciopak delikatny utrzymać na masie.No ale jeśli chce się być większym to taka kolej rzeczy, trzeba poświęcić odrobinę definicji na korzyść rozmiarów.

Karol właśnie zamieniam od tego tygodnia kolejność treningów i nogi będę wykonywał jako ostatnie, w piątek tak żeby już w sobote i niedziele tylko odpoczywać bo chodzę jak prostytutka,ze dwa dni po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Wcale sie nie dziwie :D wczoraj zakupilem nowego grila w piatek 30kg piersi i od 1 jazda....

Dawid co preferujesz grill czy gotowane piersi?? przez ostatni rok grilowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Od dłuższego czasu jade na gotowanych ale to ze względu na to,że jak biorę porcję ze sobą do pracy to na zimno gotowana o wiele łatwiej mi wchodzi,grillowana,zimna pierś z kurczaka to jak guma smakuje.Ogólnie 3 posiłki,które jem w pracy to na zimno,w prawdzie mógłbym podgrzewać w mikrofalówce ale o wiele gorzej mi to wtedy smakuje.
Jak jestem w domku to czasem sobie właśnie grilluje,dodam keczupu i miodzio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
No Dawidek czytałem plan powodzenia ps. mysle że się jeszcze spotkamy na scenie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Mam taką nadzieje Przemku, może nie koniecznie w tej samej kategorii ale na tych samych zawodach na pewno.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Widziałem kiedyś jak mówiłeś ze masz kiepski gen w łapach ,jakie masz sposoby na ruszenie ich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
DJ wiele osób zadaje mi to pytanie i wiele razy już na nie odpowiadałem na forum, tutaj masz linka z moją odpowiedzią na podobne pytanie.
https://www.sfd.pl/Pod_okiem_zawodowca__odpowiada_Tomasz_Bobrowski_oraz_Giszman-t416719-s148.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8147
Panowie zdradzicie mi jakie maslo orzechowe kupujecie bo nie wiem czy to co jem jest zdrowe. jem maslo firmy felix.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
Lepiej kup firmy Sante.
Felix ma bodajże 65% orzechów, a Sante 90%.

Natomiast jeszcze lepszym wyborem było by masło bez soli i cukru z firmy Primavika.

Ja osobiście kupuje raz takie, a raz takie. Teraz nawet felixa kupiłem dla spróbowania i mi bardziej smakuje Sante. W internecie i na allegro też masz dużo maseł orzechowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass XXL pytanie

Następny temat

miarka do odżywek - pytanie

WHEY premium