SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Porandojin byle do przodu - after acl str. 17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
ja bym podbił ten tłuszcz do 70 g i reszta jak proponujesz. No i za 2-3 tygodnie kolejna dokładka - tu już z węgli raczej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Chociaż jak dla mnie to od razu mogłabyś podbić też i węgle na 240 co najmniej. _ na pewno Ciebie to nie zaleje tłuszczem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja bym u Ciebie zostawiła białko na ok. 130g, tłuszcze mogą być 70g ale nie więcej i nie wszystkie zwierzęce (mile widziana oliwa, lniany, kokosowy) a węgle bym dała na 250 (w dnt ewentualnie 220-230)

To Iza widzisz, że i ja i Night myślimy podobnie, +/- 5-10g różnicy nie robi w ww.


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-08-03 10:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Dzięki serdeczne za konkrety. Tak zrobię. Akurat kokosowy olej i orzechy to u mnie prawie cały czas jest, więc nie ma problemu. Jedynie z siemienia lnianego zrezygnowałam po obcięciu tłuszczu a bardzo lubię. Coś odnośnie nabiału jeszcze podpowiecie? Długo nie było, ale teraz wróciła chęć na serki oraz uzależnienie od latte (najchętniej przyjmowany zamiennik posiłku, jeśli nie mogę nic zjesc). Ograniczyć do 1 dziennie, czy lepiej całkiem wywalić mleko? Bo mam od paru dni grzyba kefirkowego i chyba lepiej zamienić na koktajl z jakimiś owocami sezonowymi? Tylko nie wiem, jak taki domowy koktajl liczyć pod kątem tłuszczu i ww.


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2016-08-03 10:56:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no w koncu jakies dzialania konkretne. Dokladaj,bo krecisz sie w kolo na glodowce nie potrzebnie.

if - u niktorych fajnie sie sprawdza, ale nie u kazdego. Na pewno nie przy problemch tarczycowych.
tę furtke zostawilabym na pozniej ewentualnie.

ja osobiscie uwazam, ze nabial lepiej ograniczyc.
a grzybek kefirowy - przyjmij jakies usrednione dane z neta i wliczaj w bilans normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mleko lepiej wywalić. Żadnych to wartości nie ma. Z nabiału możesz sobie do posiłku dać parmezan czy mozarellę w kontrolowanych ilościach. Masz tu źródło wapnia bardzo dobre.
Koktajl liczysz jak wszystko - to z czego robisz to wliczasz. Raz na jakiś czas możesz, ale to tak wiesz raz w tygodniu moim zdaniem wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ale dlaczgeo koktajl z owocow i grzybka kefirowego raz w tygodniu? raczej nie ma jakis wiekszych przeciwskan do ograniczania.

A z nabialu dokladnie sie zgadzam z Eve. Parmezan i mozarelle fajnie jako dodatek dawac, wtedy ladnie wapn jest uzupelniony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Trochę Izę znam będzie kefir z owocami 3x dziennie a jak już wyżej pisałam dieta ma być odżywcza a więc urozmaicona.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Ha ha ha. Evie trafiła(-:. No i w końcu czuje bat nad sobą. Tego mi trzeba było.


Dzięki wszystkim.


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2016-08-03 11:15:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
eveline
Trochę Izę znam będzie kefir z owocami 3x dziennie a jak już wyżej pisałam dieta ma być odżywcza a więc urozmaicona.


To wygląda na jakiś psychologiczny rentgen - szczególnie, że porandojin przyznała rację
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki trening pozwoli mi spalić zbędną tkankę tłuszczową?

Następny temat

Jaki trening??

WHEY premium