SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Kitka - trojbój i wyciskanie leżąc pods. str. 36, 40 i 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Eve sie pospieszyla i nie zdążyłam edytować baboli składniowych haha
Krew może się lać przy maxach kiedy walczysz o życie i najlepiej na pomoście w otoczeniu "rosyjskich knurów"

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460






DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
przestane coś takiego, bo później się nie chce długo zagoić jeśli ciągle się trenuje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
nightingal
przestane coś takiego, bo później się nie chce długo zagoić jeśli ciągle się trenuje.


"BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW!!!"
Night

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No parę razy miałem podobne przygody i to była niekończąca się opowieść zanim się zagoiło.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328
nightingal
No parę razy miałem podobne przygody i to była niekończąca się opowieść zanim się zagoiło.


Ja słyszałem żę maść z metanabolem jest bardzo dobra na takie przygody ale nie mialem okazji stosować.
3

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja kiedys pierwszego dnia tygodniowego szkolenia zerwałam odciski na obu dłoniach do mięcha.... nie chcę tego powtarzać :P ale tak jak przy crossfitowych wygibasach na drazku przy samym podnoszeniu cięzarów zerac się nie da .... chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Da się - masakryczne są np walizki, które się nosi w zawodach strongman, bo to pływa na wszystkie strony i jak walczysz żeby nie puścić to różne cuda się dzieją. Ale i zdarzyło mi się przy mc urwać skórę do mięcha - takie twarde nagniotki są mało elastyczne i skóra potrafi łatwo pęknąć. No ale większość kobiet jednak o wiele bardziej dba o dłonie i ogólnie o skórę niż np. taki ktoś jak ja - więc i trudniej o taki uraz.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja pracuję niby głównie przy komputerze lub z długopisem czy mikrofonem jeśli trzeba. A dłonie mam jakbym robił kilofem albo łopatą cały dzień.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczenie Klc

Następny temat

DT Domi

WHEY premium