SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Kitka - trojbój i wyciskanie leżąc pods. str. 36, 40 i 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Myślałam, że tylko w podpisie nie można umieszczać linków, a wypowiedziach można Ja do swojego bloga na fb wrzucałam link w dzienniku W sumie szkoda, bo czasem fajne rzeczy można znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No niestety - takie zasady, nic na to jako moderatorzy nie poradzimy. Linki do filmików z ćwiczeniami itp są ok - ale do całego bloga niestety musimy usuwać - o ile nie ma to aprobaty administracji forum.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Viki
Myślałam, że tylko w podpisie nie można umieszczać linków, a wypowiedziach można Ja do swojego bloga na fb wrzucałam link w dzienniku W sumie szkoda, bo czasem fajne rzeczy można znaleźć.


czasem coś przeoczymy i idzie w świat. Nie da się 24 na dobę siedzieć na forum i sprawdzać każdą wypowiedź.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kasiakitka
No to nie pochwalę się tutaj moim ukrytym skillem pisania wyprawek

A mowilem, przeniesc sie do nas. U nas wszystko przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
To nie chwal się tym tak głośno bo przestanie przechodzić .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba bedzie z tym jakos zyc. w naszym fachu nie ma strachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ja myślę że jak ktoś śledzi filmiki kitki to i znajdzie jej bloga w necie. Nie powinno to być trudne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
hehe słuchajcie pogadam z Bananem bo może arty się przydadzą forumowiczom. Ja tam nic za to nie chce, nie potrzebuje reklamy. Ale o psychologii sportu to tutaj na forum zbyt dużo nie ma

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Dokładnie napisz do niego - wcale nie musi zabronić, szczególnie że sfd ostatnio się mocno promuje na portalach społecznościowych również.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
nightingal
Dokładnie napisz do niego - wcale nie musi zabronić, szczególnie że sfd ostatnio się mocno promuje na portalach społecznościowych również.


Napisałam, może zaakceptuje Jeśli lubi koty... (są w nazwie mojej strony)
1

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczenie Klc

Następny temat

DT Domi

WHEY premium