SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Kitka - trojbój i wyciskanie leżąc pods. str. 36, 40 i 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
A u nas w dziale od 110 paski chcą zakładać...i jeszcze ważą ze 30 kg więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
fanslaska
Pięknie.


Ps. Może byś rozważyła przenosiny dziennika do starych tetryków?
Takich siłaczy nam brakuje.


Może jak część "tambylców" zacznie się zachowywać jak na ich wiek przystało to będzie warto. A na dzień dzisiejszy to takie przedszkole dla weteranów - gdzie można bić pianę z byle powodu i obrażać kogoś nawet go nie znając Ja nie polecam - dziecinada.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Przypomnę, że nie napisałem o wszystkich, którzy tam piszą, mają dziennik, utożsamiają się z działem 35+, a o części - a przedstawiciele tej części dobrze wiedzą o czym napisałem. Poza tym inwektywy którymi mnie tam opisywano nawet nie stały koło miłego i kulturalnego języka, a z większością osób, które to wypisywały nie zamieniłem nigdy nawet słowa. Ale już skończmy ten temat. Nie jest tego wart, żeby mu poświęcać więcej postów.



Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-10-14 08:51:39

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ajazy, właśnie o takiej korzyści dla nas myślałem. Kilka rozkminek koleżanka by ucięła samym wstawianiem filmów.
A dziennik koleżanki u nas byłby zdecydowanie bardziej żywy a praca na treningach głośno doceniona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Zawsze można równolegle prowadzić dwa dzienniki do każdego zajrzy inna grupa bywalców na forum i pewnie rozwiną się różne dyskusje. Nie widzę nic złego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Ale tu się porobiło ;) dziękuje wszystkim za komplementy, zaproszenia i dyskusje :D zostanę u lejdis z dwóch powodów: rzadko mogę porozmawiać z dziewczynami na temat porządnego treningu a nie jakiś wygibasów, mam nadzieje zarazić kilka z nich ciężkim dźwiganiem zamiast utopijnego dążenia do "perfekcyjnej" sylwetki
No i nie potrzebuje oklasków, po prostu wykonuje swoją robotę i zadania a efekty mówią same za siebie ;)
Jak komuś trzeba coś wyjaśnić na forum to możecie go tutaj odsyłać, serdecznie zapraszam :)

Ps: żeby nie zrozumieć mnie zle, z panami (w tym Wami!) tez świetnie mi się rozmawia. Kwestia tego, ze na codzień wymieniam się poglądami właśnie w 99% tylko z facetami :D
1

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kasiakitka
zostanę u lejdis


, no nic, mówi sie trudno Będziem Cie nadal w tym babińcu inwigilować


Dopiero zauważyłem...
nightingal

Może jak część "tambylców" zacznie się zachowywać jak na ich wiek przystało to będzie warto. A na dzień dzisiejszy to takie przedszkole dla weteranów - gdzie można bić pianę z byle powodu i obrażać kogoś nawet go nie znając Ja nie polecam - dziecinada.


Internetowy kolego, zaglądając do nas, należy pamiętać o (dorosnąć do) trzech prawdach:
- w pewnym wieku dochodzisz do etapu, w którym przez neta nikt i nic nie może Cię obrazić
- w pewnym wieku nie słowa a czyny Ci imponują i świadczą o wartości człowieka
- w pewnym wieku lojalność pnie się w górę na drabinie wartości

Simples

Jeszcze słowo o "biciu piany". Owszem, może z boku to tak wyglądać, np. jak stu kilowy chłop wyciągnie 200kg a my piejemy z zachwytu. Przecież to nic takiego. Żeby zrozumieć, trzeba być na bieżąco i wiedzieć ile wagonów fajek w życiu wypalił, ile cystern gorzały przelał, ile kobiet w życiu(dobra nie ważne )ile lat na dupie przesiedział tudzież dlaczego ćwiczy po nocach (praca,dzieci,żony,kochanki, itp)Dopiero wtedy te dwie stówki nabierają wagi godnej naszych pochwał.
Także zapraszamy do nas do dyskusji zamiast kąsać po kostkach gdzieś opłotkiem.

Pardon Kitka za ten offtop, więcej nie będę, bo jeszcze mnie zbanujesz
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
fanslaska

Jeszcze słowo o "biciu piany". Owszem, może z boku to tak wyglądać, np. jak stu kilowy chłop wyciągnie 200kg a my piejemy z zachwytu. Przecież to nic takiego. Żeby zrozumieć, trzeba być na bieżąco i wiedzieć ile wagonów fajek w życiu wypalił, ile cystern gorzały przelał, ile kobiet w życiu(dobra nie ważne )ile lat na dupie przesiedział tudzież dlaczego ćwiczy po nocach (praca,dzieci,żony,kochanki, itp)Dopiero wtedy te dwie stówki nabierają wagi godnej naszych pochwał.
Także zapraszamy do nas do dyskusji zamiast kąsać po kostkach gdzieś opłotkiem.

Pardon Kitka za ten offtop, więcej nie będę, bo jeszcze mnie zbanujesz



Zupełnie nie o takie bicie piany mi chodziło. To o czym piszesz, to jest bardzo pozytywne podejście i jestem wszystkimi kończynami za tym, żeby tak dopingować innych.

Z zaproszenia niestety nie skorzystam. Kiedyś pisałem, miałem włączone powiadomienia w większości dzienników u Was - sam miałem ochotę założyć tam swój. Teraz zaglądam do spamu bo czasem coś ciekawego wrzucacie. I raczej się to z powodu pewnych zaszłości nie zmieni.

Sorry za spam kitka - to już ostatni raz w tej kwestii.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczenie Klc

Wiecej